پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کامپوننت مدیریت مدارس جوملا 2.5 Joom Reports
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
سازگار با جوملا نسخه 2.5.2 آپدیت 2012

[تصویر:  25086.png]

برای پشتیبانی به سایت سازنده مراجعه نمایید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/* آخرين نسخه انگليسي براي جوملا 2.5 پيوست شد */
سلام
امکانات کامپوننت مدرسه چیه؟Macho
با سلام.بنده كه نسخه 1.5 رو ترجمه كردم اين رو ميدونم كه خيلي كامپوننت عالي هستش.
در اين لينك در قسمت سومين نظر بنده توضيحات رو دادم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشيد
(۶-۳-۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ صبح)محمد پورامين نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.بنده كه نسخه 1.5 رو ترجمه كردم اين رو ميدونم كه خيلي كامپوننت عالي هستش.
در اين لينك در قسمت سومين نظر بنده توضيحات رو دادم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشيد

اونی که من معرفی کردم هم همین کامپوننت بود که شما ترجمه کرده بودین ، البته دقیقا ً نمیدونم نسخه 4 ( همین که برای :j16: به بالاست ) یا نسخه 3 که برای Joomla 1.5 رو ترجمه کردین
ببخشید من این نخسه از کامپوننت مدرسه را بر رویه نخسه 2.6 جوملا نصب کردم ولی گویا کار نمی کند ، آیا نسخه بهینه شده آن برای این ورژن از جوملا وجود دارد ؟
منظورم همان نسخه 2.5.6 هستش ، ببخشید
دوست عزیز مشکلت رو توی تالار مربوطه بپرسید و دقیقا ً بگید چه خطایی میده که کار نمیکنه ، جوم ریپورت 4 مخصوص جوملا Joomla 2.5 هست و جوم ریپورت 3 برای جوملا Joomla 1.5
باز شد

این بالاخره نسخه 2.5 یا 1.5 ؟
روسی کلا ؟
(۹-۴-۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ صبح)shamimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باز شد

این بالاخره نسخه 2.5 یا 1.5 ؟
روسی کلا ؟

منظورتون چیه؟
این نسخه افزونه که در این تاپیک ارائه شده مخصوص Joomla 2.5 هست دیگه! Pardon
این نسخه برای جوملا 1.7 هست اما روی 2.5 برای بنده فارسی نیست و چندان هم سازگار نیست.

این نسخه ترجمه نشدس! من نیاز شدید به نسخه ترجمه شده دارم کسی میتونه یه راهنمایی کنه! باتشکرJoomla 2.5
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع