پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: تغییر اعداد فارسی به انگلیسی بعد از به روز رسانی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
من بعد از اینکه جوملای 1.5.21 رو به 1.5.25 ارتقا دادم ، تمام عدد ها انگلیسی شد .حتی از دو نسخه مختلف هم استفاده کردم که فارسی هم بودند ولی باز همه عدد ها انگلیسی شدند . و برای فارسی کردن اعداد چند ماژول رو نصب کردم مثل plg_gnumbe ولی بی فایده بود
اگر لطف گنید و بگید که چطور دوباره اعدادرو فارسی کنم .در ضمن اگه قالب مدیریت مدرسه جومینا رو دیده باشید زیر هدر علاوه بر تاریخ یک ساعت هم هست که با به روز رسانی اون ساعت هم از بین رفت ( اگه زحمتی نبود در این مورد هم یک توضیح بدید). باتشکر[/php]
دوست گرامي شما نسخه فارسي جوملا فارسي رو نصب کرديد...
به چه صورتي سايت رو ارتقا داديد... دقيق تر توضيح بدين
يه دمو يا عکس از سايت بذار تا دوستان بتونن بهتر راهنماييت کنن. ادرس سايتت باشه بهتره
با سلام
ممنونم از شما دوست عزیز .من این تسخه رو Joomla_Persian_1.5.25-Stable-Full_Package نصب کردم. اول از حالت زیپ خارج و بعد پوشه installation رو پاک کردم.فکر کنم برای به روز رسانی نسخه های 1.5 همین کار کافی باشه (البته شاید) و ادرس سایت هم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باز هم ممنونم
شما باید برای ارتقا یک نسخه اول نسخه پایین تر رو نصب کنی بعد ارتقا بدی و برای این کار باید فایل اپدیت نسخه بالاتر رو جایگزین و نصب کنی نه پکیج فول رو.
این دوتا باهم خیلی فرق داره برای اپدیت 1.5.22 به 1.5.25 میتونی فایلش رو از جوملا جهانی بگیری !!!

یه سوال : شما حتما نیاز داری که اپدیت کنی؟
چیز خاصی میخوای که توی اون نسخه نیست؟
به نظر من اگه نیاز نداری برگردون به حالت اول ببین اعداد درست میشه!!!
یه تست بگیر.

موفق باش
پلاگین فارسی کردن اعداد قبلا در انجمن معرفی شده و میتونید استفاده کنید !
برای بروز رسانی هم اکسترکت کردن پک جوملا و حذف پوشه اینستالیشن مشکلی نداره و قابل انجام است !
با سلام
ممنونم از دوستان عزیز.نه در مورد اینکه فرموده بودید،مشکلی خاصی وجود نداشت .الان هم به جز همین اعداد که به انگلیسی هستند مشکلی وجود نداره. در ضمن اگه توضیح بدید که چطور به حالت اولیه برگردانم ممنون میشم.

از شما هم جناب گنجی عزیز سپاسگزارم. ولی هم پلاگین هارو نصب کردم ولی بازم فارسی نشد . من این پلاگین هارو نصب کردم ببنید درسته
plg_gnumber_071
پلاگین رو نصب و بعد فعال کردم(آیا باید کار دیگری هم انجام بدم یا اصلا پلاگین رو اشباهی نصب کردم)
لینک مرجع