پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
(۲۶-۱۲-۱۳۹۰ ۰۶:۴۲ عصر)mal2moh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نصب کردم اما وقتی روی بعضی گزینه هاش کلیک میکنی توی ایجاد یک محصول جدید تصویر بهم میخوره
قالب مدیریت هم قالب پیشفرض جوملاست
نکته دوم اینکه منوای اصلی در سمت چپ قرار داره که باید راست بیاد
نکته بعدی اینکه ماژول های کامپوننت هم نصب نمیشن مثل جدیدترین و ...

بله این مشکل را داره ولی وقتی این طور شد کافی هست یک تب دیگر را انتخاب کنید و دوباره به تب قبلی بیایید می بیند که درست شده
و در مورد قالب می توانید از قالب های رایگان که برایش در نظر گرفته شده است استفاده کنید
و در جواب بعدی نیاز نیست که راست چین بشه ( که البته اگر باشه بهتره ولی تاثیری نداره .... )
و در جواب آخرتان چرا ماژول هایی که برای این ورژن هست روی آن نصب می شه ولی ماژول هایی که برای ورژن قبل طراحی شده روی آن کار نمی کند ... وخوب خیلی از افزونه هایی که برای این کامپوننت نوشته شده اند هنوز برای ورژن جدید آپدیت نشده اند
و اینکه در جواب دوست عزیز آقای

چرا این کامپوننت تست شده و مشکلی نداره ...
(۹-۱۲-۱۳۹۰ ۰۷:۵۷ عصر)mercol30 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ورژن جدید فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart

با سلام من VM2 شما رو بر روی ورژن جدید جوملا 2.5.3 نصب کردم
نسخه جوملا نیز ا اینجا تهیه شد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک دانلودش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلا ارور می ده
اگه نصبش قِلقه خاصی داره ممنون می شم دوستان کمک کنن...متشکرم بازم
دوست عزیز
بنده با این ورژن از جوملا کار نکرده ام یکی از دوستان روی ورژن 2.5 تست کرده بود کار کرد
ولی روی جدیترین ورژن جوملا که همش ورژنش در حال ارتقاء است ...
و اکثر افزونه ها برای این ورژن کار نمی کنند
ولی شما به سایت اصلی ویرتومارت بروید و آخرین ورژنش را دانلود کنید اگر نصب شد که بگویید تا من فایل های زبان را به آن اضافه کنم و اگر نشد دیگه باید منتظر بمانی برای این ورژن بهینه شود و حتما هم نیازی نیست از این ورژن جوملا استفاده کنی
من خودم هنوز که هنوز از ورژن 1.5 استفاده می کنم
چون هم پشتبانی می شه و هم تمامی افزونه ها را ساپورت می کنه
حداقل از 1.7 یا 2.5 استفاده کن
(۲۷-۱۲-۱۳۹۰ ۰۵:۳۸ صبح)soshyianet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۹-۱۲-۱۳۹۰ ۰۷:۵۷ عصر)mercol30 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ورژن جدید فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart

با سلام من VM2 شما رو بر روی ورژن جدید جوملا 2.5.3 نصب کردم
نسخه جوملا نیز ا اینجا تهیه شد

لینک دانلودش

کلا ارور می ده
اگه نصبش قِلقه خاصی داره ممنون می شم دوستان کمک کنن...متشکرم بازم

از سایت اصلی دانلود کنید و فایل زبان رو ایمپوریت کنید هیچ مشکلی پیش نمی یاد
فقط فلنه افزونه های ویرچوال مارت روی 2.5 نصب نمی شند بجز این پیشفرض ها Drink
(۲۷-۱۲-۱۳۹۰ ۰۶:۱۳ صبح)mercol30 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز
بنده با این ورژن از جوملا کار نکرده ام یکی از دوستان روی ورژن 2.5 تست کرده بود کار کرد
ولی روی جدیترین ورژن جوملا که همش ورژنش در حال ارتقاء است ...
و اکثر افزونه ها برای این ورژن کار نمی کنند
ولی شما به سایت اصلی ویرتومارت بروید و آخرین ورژنش را دانلود کنید اگر نصب شد که بگویید تا من فایل های زبان را به آن اضافه کنم و اگر نشد دیگه باید منتظر بمانی برای این ورژن بهینه شود و حتما هم نیازی نیست از این ورژن جوملا استفاده کنی
من خودم هنوز که هنوز از ورژن 1.5 استفاده می کنم
چون هم پشتبانی می شه و هم تمامی افزونه ها را ساپورت می کنه
حداقل از 1.7 یا 2.5 استفاده کن

بله نسخه جدید ویچویال مارت 2.0.2 کاملا برای جوملا 2.5 بهینه شده است
لطفا فایل های ترجمه خود را به این نسخه اضافه کنید و پست را آپدیت نمایید .
با تشکر
باید صبر کنید دوست عزیز
من حق ویرایش پست را ندارم باید به یکی از مدیران بگویم که آن را اضافه کنه
من فایل های فارسی را اضافه کردم ولی فقط قسمت مدیریت فایل زبانش یکی بود با ترجمه من اون را اضافه کردم ولی قسمت سایت فایل فارسی اش فرق می کرد و باید دوباره جدا ترجمه شود

در این پست اضافه گردید جدیترین ورژن و بهینه شده برای آخرین ورژن جوملا

با سلام دوستان من یه پیشنهاد دارم

چه همگی نمی آییم در این سایت هر کدام هر قسمتی که میتوانیم را شروع به ترجمه کنیم و گوشه ای از کار را بگیریم و این پروژه ترجمه را از 75% به 100 % برسانیم
که در بروز رسانی بعدی ویچوال مارت 2.0.3 که فکر میکنم تا یه هفته ی دیگم درآید زبان فارسی هم به صورت پیشفرض اضافه گردد ؟

Joomla 2.5
Rose
دوست عزیز من هم قبلا یک پروژه در این سایت باز کردم ولی خوب کسی همکاری نکرد و خوب کار کردن با این سایت را هر کسی نمی تونه و خوب من قبلا به این سایت ایمیل زده بودم و گفته بودم که ما می خواهیم این سایت فارسی هم باشه و گفته بودم ترجمه را بدهید تا ما برایتان انجام دهیم ولی جوابی ندادند
به هر حال کسی نمی دونه چطور باید یک پروژ] را گرفت و ادامه داد

دوستان اگر بیایند توی همینجا توی ترجمه کمک کنند خیلی هست و کمک در اون سایت پیش کششان ....
سلام
من هستم شروع کنیم
من به زبان 99 درصد تسلط دارم و اگر کارها اجازه بده خیلی سریع میشه انجامش داد
(۲۸-۱۲-۱۳۹۰ ۱۲:۲۵ صبح)mal2moh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من هستم شروع کنیم
من به زبان 99 درصد تسلط دارم و اگر کارها اجازه بده خیلی سریع میشه انجامش داد

دوست عزیز پیغام خصوصی تان را چک کنید
فایل های ترجمه نشده را برایتان ارسال کردم

تشکر از اینکه در ترجمه این افزونه کمک می کنید
امیدوارم دوستان کمک کنند برای ترجمه
اگر کسی می خواهد در ترجمه همکاری کنه ( هر افزونه ای ) پیغام بده تا گروهی کار ترجمه را انجام دهیم
من کامپوننت های رایگان و تجاری زیادی را دارم که نیاز به مترجمان عزیزمان داره
بنده دست تنها واقعیتش نمی رسم ....

کار گروهی را دوست دارم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع