پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکلات در ایجاد موقعیت جدید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت دوستان گرامی

بنده میخواهم 2 موقعیت در زیر copyright ایجاد کنم که یکی 70% عرض سایت و یکی 30% عرض سایت رو بگیره جایی که میخوام موقعیت هارو بزار به صورت عکس در زیر نشان دادم
طبقی کتاب اموزشی که در سایت بود پیش رفتم در ابتدا کدی که باید در ایندکس قالب وارد کرد رو وارد کردم ولی بعد از اون سایت اصلا بالا نمیاد یعنی قسمت میدیریت و اینها بالا میاد ولی صحفه اصلی بالا نمیاد
یه سوال دیگه اینکه من الان فایل ایندکس قالب رو اینجا بزارم مشکلی امنیتی نداره؟
سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس از محلی که کد رو در قالب گذاشتم:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس از موقعیتی که میخوام درست کنم:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
شما فایل قالب رو اینجا بزار تا واست درست کنم.
راستی آدرس عکس هایی که گذاشتی فکر میکنم ایراد داره ، چون واسه من بعنوان ویروس میشناسه!
اونا رو هم درست کن.
سلام

جالبه من دیشب این کد رو وارد میکردم و توی فایل ایندکس سایت بالا نمیومد ولی حالا خواستم دوباره عکسهارو براتون درست کنم دیدم کار کرد و الان موقعیت ساخته شده
البته کلا بهم ریخت قالب!!!!

فایل رو ضمیمه میکنم الان میخوام اون موقعیت جدید که بعد از banner6 ساخته شده رو به عرض 70% تغییر بدم و جدا از قالب باشه یعنی به موقعیت های دیگه چسپیده نباشه همینوطر 30% عرض که باقی میمونه یک موقعیت دیگه ایجاد کنم
فایلهای پیوست شده:
index.php
templateDetails.xml
template.css
خوب بعد از ساخت اینها چطوری میتونم درونشون مطلب نوشت؟

با تشکر
سلام.
فایل پیوست رو دانلود و جایگزین کن ببین درست میشه؟!
اگر نشد کل فایل قالب رو بزار تا چک کنم.

[attachment=3433]
لینک مرجع