پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل با ارت فرم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوباره
من از فرم ساز ارت فرم استفاده می کنم مشکلی که به وجود آمده است این است که من فرم های مختلفم را ساختم که یکی از آنها نامش استخدام است .وقتی وارد فرم استخدام میشوم فیلدهایش نمایش داده میشود.ولی پایین فرم فضای زیادی از رنگ پس زمینه را نمایش می دهد.
لینک تصویر را برایتان قرار می دهم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با توجه به عکس حدس میزنم یک تگ div دارای ارتفاع مشخص باعث این مشکل شده.البته چون فقط عکس هستش حدس میزنم اینطور باشه.
اگر میخواین بدونین دقیقا کدوم تگ هست و یا اینکه دقیقا مشکل چیه باید دمو آنلاین بزارین.
اینم از لینک سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با کروم، فایر فاکس و آی ای تست کردم. هیچ کدام مشکلی نداشتند.

شما برای iteam کرج کار می کنید!؟

این تصویر را گذاشتم که ببینید. در هر سه براوزر من همین خروجی را دریافت کردم.

[attachment=3412]
(۴-۱۲-۱۳۹۰ ۱۰:۳۹ عصر)mis.shafiee نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم از لینک سایت

واسه من که عادی نشون میده با فایرفاکس . اکسپلورر8 . کروم و سافاری چک کردم:

[تصویر:  vglsev6pqwhfr6j084ai.png]
من تصویر اقای شکوری را دیدم. برای ایشان هم رنگ مشکی با طول زیاد ایجاد شده است.
در ضمن من اگر تعداد فیلدهایم را 2 تا کنم پس زمینه مشکی طولش بیشتر میشود
(۴-۱۲-۱۳۹۰ ۱۱:۲۱ عصر)mis.shafiee نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تصویر اقای شکوری را دیدم. برای ایشان هم رنگ مشکی با طول زیاد ایجاد شده است.
در ضمن من اگر تعداد فیلدهایم را 2 تا کنم پس زمینه مشکی طولش بیشتر میشود

الان واسه خودت چطوری نشون میده؟
تعداد فیلدهارو بیشتر کن تا ببینیم چطوری میشه.
رنگ مشکی با طول زیاد به خاطر صفحه نمایش بزرگ من است. نگران نباشید....

می توانید این صفحه را ببینید...
کد:
http://www.kohankhak.com/kohankhak1/index.php?option=com_content&view=article&id=3&Itemid=3
و با این صفحه مقایسه کنید:
کد:
http://www.kohankhak.com/kohankhak1/
همانطور که می بینید نسبت به طول مطلب قرار گرفته ، ارتفاع فوتر تنظیم می شود.
این مشکل از ماژول ارتباط با مای شما نیست! مربوط به قالب است. همانطور که می بینید من هم قالب این سایت را به خوبی طراحی نکرده ام و به همین خاطر فوتر سایت این چنین شده است! زیاد خود را نگران نکنید...
اما اگر می فرمایید که با افزایش فیلد پس زمینه مشکلی طولانی تر می شود. لطفاً یک فیلد دیگر اضافه کرده و به روز رسانی کنید و لینک دهید تا ببینیم چه میشود و راهنمایی تان کنیم.
من تعداد فیلدهایم را کم می کنم.
به این لینک نگاهی بی اندازید.

ممنونمRose
(۶-۱۲-۱۳۹۰ ۰۴:۱۱ عصر)mis.shafiee نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تعداد فیلدهایم را کم می کنم.
به این لینک نگاهی بی اندازید.

ممنونمRose

الانم که من نیگا میکنم ، هیچ مشکلی رو نمی بینم ، صفحه بسیار شکل شمایل عادی و جالبی داره!
در ضمن شما گفتین وقتی فیلد اضافه میکنید مشکل پیش میاد، الان که دوتا فیل کم هم کردین!
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع