پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: افزونه ای برای اعتبارسنجی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام!
یه افزونه لازم دارم که یه کد از کاربر بگیره و پس از کلیک کاربر روی دکمه تائید آیتمی رو که قبلا برای اون کد در نظر گرفتیم رو نشون بده.

برای اینکه بهتر منظورم رو متوجه بشید به عکس های زیر توجه کنید :

[تصویر:  hg43fw9i458amk8ol0.png]

بعد از وارد کردن کد ، برای کاربر این پنجره نشون داده بشه ، حالا باید در این پنجره بتونیم از آیتم هایی مثل عکس ، متن و یا ... استفاده کنیم.

[تصویر:  bctqwlzlsmu2h7vpzwg.png]
نمی دانم افزونه رایگان هست یا نه! اما پیشنهاد این که عبارتی، اطلاعاتی، به عنوان دومین phrase چک شونده، کمی نزدیک به مفهوم رمز عبور به کار ببری تا هر کسی نتواند مثلاً مدارک صادر شده یک فرد را مشاهده کند. البته فقط یک پیشنهاد!

کمی php می خواد فقط
با درود
در جومینا معرفی شده است
با کمی تغییر به همین مورد میرسید. کمک لازم داشتید بفرمایید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید
مرتضی پورمحمد
بدرود
نقل قول: نمی دانم افزونه رایگان هست یا نه! اما پیشنهاد این که عبارتی، اطلاعاتی، به عنوان دومین phrase چک شونده، کمی نزدیک به مفهوم رمز عبور به کار ببری تا هر کسی نتواند مثلاً مدارک صادر شده یک فرد را مشاهده کند. البته فقط یک پیشنهاد!

کمی php می خواد فقط

من نظرم اینه که هرکس بتونه با داشتن کد مدرک رو ببینه! چون بیشتر از این مورد وقتی استفاده میشه که دانشجویان میخوان صحت مدرکشون رو به کارفرما ثابت کنند.
ولی خب اگه افزونه ای باشه که اینم رو هم شامل بشه ، خیلی عالیه.

نقل قول: با درود
در جومینا معرفی شده است
با کمی تغییر به همین مورد میرسید. کمک لازم داشتید بفرمایید
لینک صفحه

موفق باشید
مرتضی پورمحمد
بدرود

افزونه ای که فرمودید واسه :j17: و Joomla 2.5 هست. و من میخوام حتی الامکان Joomla 1.5 باشه.
گفتید تغییر ، به نظرتون اینو تغییر بدیم میتونیم یه کاریش کنیم که بجای اون قسمتی که صحت کالا رو نشون میده عکس یا بهتر بگم همون آیتم مورد نظر من تصویر مدرک رو نشون بدیم؟!

اگه افزونه ای دیگه میشناسید که به مقصود من نزدیک تره لطف کنید نام ببرید. اگر نه که تغییرات را با کمک دوستان شروع کنم.
لینک مرجع