پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: نصب یک ماژول برای دوبار مختلف
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من نیاز دارم تا بتونم یک ماژول رو 2 بار روی جوملا نصب کنم.یعنی در حقیقت استایل ماژول و خود ماژول رو تغییر دادم،حالا نیاز دارم که از همین ماژول در جای دیگه ای از سایت استفاده کنم،چطوری میتونم یک ماژول رو واسه دو بار نصب کنم. تو فایل xml چه چیزهایی باید تغییر کند؟!
شما احتیاجی نیست دوبار ماژول رو نصب کنید.هر دفعه که خواستید استفاده کنید یک منو رو به این ماژول اختصاص می دید.
بهترين کار استفا ه از کلاس مازول است.کلاس دلخواه را در قالب تعريف کنيد .
با تشکر از شما دوستان بابت پاسخگویی

اما من در کدهای پی اچ پی ماژول اول هم تغییراتی دادم و بخش هایی از اون رو مجددا کد نویسی کردم،الان نیاز به همین ماژول با قابلیت اولیه دارم.
در حقیقت باید این ماژول رو دوبار نصب کنم،البته کارایی اونها متفاوته نسبت به هم.

ممنون میشم راهنمایی کنید.Rose
شما میتونی برای اینکه از یه ماژول 2 بار استفاده کنی از تو مدیریت ماژولها همون ماژول رو مجدد فراخوانی کنی و اسمش روعوض کنی و جای دیگه استفاده کنی!!
هرچند بار که بخوای!
موفق باش
در ادامه صحبتهای دوستان ، من پیشنهادم اینه که اگه بخوای از یه ماژول در دو محل و با امکانات متفاوت ولی ساختار یکسان استفاده کنی، همینطور که فایل PHP رو تغییر دادی ، فایل XML اون رو هم تغییر بدین. چون در حقیقت فایل XML شناسنامه اون ماژوله! شما میتونید با دستکاری اون یه ماژول جدید (در واقع ماژول قبلی ولی با یک نام متفاوت) ایجاد کنید!
همین!
در ادامه صحبت های آقا احسان فقط لازم فایل زیپ ماژول رو اکسترکت کنی و در فایل xml اون <name>name afzoone</name> رو تغییر بدی و دوباره ماژول رو زیپ و نصب کنی به عنوان نسخه دیگه!
لینک مرجع