پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: فرم ساز با تاریخ شمسی ArtForm (آرت فرم)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
دوستان عزيز سلام
آيا امكان داره يه فرم ساز فارسي و رايگان به من معرفي كنيد كه اطلاعات رو توي پايگاه داده بريزه ؟
الزاما ميخوام توي MySql بريزه چون بعدش بايد اينپورت بشه تو Sql Server
در BreezingForms مثلا اطلاعات رو روی پایگاه داده می ریزه، در انجمن جستجو کنید نسخه فارسیش رو می تونید دانلود کنید. اطلاعات رو بر روی facileforms_records_ و facileforms_subrecords_ در mysql می ریزه، فقط موردهای دیگه رو هم چک کنید احتمالا این قابلیت رو دارند باید ببینید کدوم از نظر امکانات و خروجی گرفتن و اینپورت کردن در sql server براتون مناسب تر که باید تست کنید.
با سلام
در کامپوننت artform در ارسال فایل، فایل word را ارسال نمی کنه با اینکه
سلام
فقط فایل word 2003 که با پسوند doc هست و ارسال میکنه ولی از docx که word 2007 , 2010 هست پشتیبانی نمیکنه
میتونید به کاربرها بگید که از 2003 استفاده کنند و یا فایل را زیپ کنند

من دارم روش کار میکنم به نتیجه رسید اعلام میکنم
از دوستان خواهش میکنم اگه وقت دارن این مشکل و بررسی کنند
من 2تا مشکل دارم
1- داخل تنظیمات فیلدها چطوری میشه یک منو آبشاری درست کرد؟توی راهنماش زده ولی من نمیدونم با چه فرمتی باید وارد کنم
2-اگه بخوایم قبل از یک فیلد توضیحی برای فیلد بعدی بنویسیم چیکار باید بکنیم؟
سلام برای منوی ابشاری فیلد مقدار و به این شکل پر کنید

دیپلم;
فوق دیپلم;
لیسانس;
فوق لیسانس
سلام
دوستان من هم با کامپوننت فرم ساز مشکل دارم وقتی که فرمی درست میکنم هنگام زدن دکمه ارسال قالب بهم می ریزه و منوهای سمت راست به پائین هدایت میشوند .
سلام استفاده از معتبر سازی ای جکس رو بله قرار بدید

ارت فرم درسته یکی از اولین فرم سازهای جوملاست اما موفق نبوده
بهتون پیشنهاد میکن از برزینگ فرم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و یا از ار اس فرم استفاده کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و خسته نباشيد.مشكلي راجع به كامپونت فرم ساز artform داشتم.
اين فرم ديتاها را ّه gmail ارسال مي كند ولي وقتي webmail خود هاست را ميدهم ايميلي دريافت نميكنم.
مشكل از كجاست؟تنظيمات smtp در اين كامپونت در كجا و كدام كد قرار دارد؟
سلام
من فرم ساز رو نصب کردم ولی این خطا رو میده مشکل چیه؟
Fatal error: Call to a member function isAdmin() on a non-object in C:\xampp\htdocs\bfast\administrator\components\com_artforms\lib\af.lib.core.php on line 21
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع