پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: قرار دادن پلیر پلاگین jplayer در موقعیت دلخواه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام:
من پلاگین jplayer رو نصب کردم و تگ های مربوطه رو هم بهش دادم فقط مشکلم اینه که نمیدونم چطور اونو تو یه موقعیت خوب تو سایتم قرار بدم
کسی میتونه کمکم کنه؟
پلاگین ها اکثرا خودشون ماژول بهمراه دارن حالا اگر هم نداشت باید یه ماژول جدید ایجاد کنی و کدش رو توش قرار بدی تو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتونی کد مورد نظرت رو پیدا کنی
با تشکراز شما فقط لطف میکنید بگید کدش رو چطوری باید پیدا کنم؟9999
چی میخوایی قرار بدی (صوتی~تصویری) چندتا فایل
سلام:
تصویری میخوام قرار بدم
Blush
فایل های زیر رو پستیبانی میکنه
flv, mp4, mp3, xml playlist, youtube video, srt subtitles
کد:
{flv}your-flv-video{/flv}
{flv}your-flv-video|||1{/flv}
{mp4}your-mp4-video|600|450|1{/mp4}
{mp3}your-music{/mp3}
{mp3}your-music|600||{/mp3}
{mp3}your-music|600|20|true{/mp3}
{mp3playlist}your-mp3playlist{/mp3playlist}
{flvremote}http://vault.futurama.sk/video.flv{/flvremote}
{videoplaylist}videoplaylist|600|450|1{/videoplaylist}
{youtube}ZN5PoW7_kdA{/youtube}
به نظر شما فایلهای صوتی و تصویری سرعت لود رو پایین نمیاره؟
(۳-۱۲-۱۳۹۰ ۰۴:۵۹ عصر)fani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام:
تصویری میخوام قرار بدم
Blush

دردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که افزونه معرفی شده توضیحات کامل داده شده .

(۳-۱۲-۱۳۹۰ ۰۶:۴۴ عصر)gogerd نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر شما فایلهای صوتی و تصویری سرعت لود رو پایین نمیاره؟

چرا پایین میارن بالاخره نیاز هست پلیر مربوطشون لود بشه!! البته نکته مهم توشون اینه که حداقل روی پخش خودکار نزاریشون تا کسی نخواد لود نشه براش، مثل این سایتا یا وبلاگا که می ری یهو آهنگ پخش می شه!!!Eyes
لینک مرجع