پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: نظر سنجی و نظر دهی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

یه سیستم نظر سنجی با نظر دهی پیشرفته میخوام

اگه اسکریپت هم باشه مشکلی نداره از چی می تونم استفاده کنم اگه بوملا 2.5 باشه بهتر

نشد فرقی نمیکنه از کامپوننتهای جوملا همه را تست کردم
شما دقیقا می خواهید چی کار کنید !؟
لطفا کمی بیشتر توضیح بدهید
برای نظر سنجی میخوام چندین نظر سنجی موجود باشه با حالت نمایش نظر ها

و برای نظر دهی بتونم برای مطلب یا بخش یا مجموعه ای که خواستم

بازدید کنندگان برای اون نظر ارسال کنند و بشه که جواب را در همون نظر ارسال کرد

بازدید کننده در یه قسمت سوالاتی که میخواد از طرفی که قرار میگیره بپرسه و

در انتها جواب داده بشه

گفتم اگه اسکریپت هم باشه که مختص برای این کار باشه بهتر
با سلام من هم یک نظر سنجی می خواستم که فقط سوالات بصورت 4 جوابی نباشه و بتونیم تعداد آیتمهای جواب را 5 یا 6 تایی درست کنیم و در ضمن بتونیم چند سوال تشریحی هم بپرسیم و اونها در نظر سنجی جواب بدن . خواهش می کنم کمکمون کنید
(۲۱-۱-۱۳۹۱ ۰۴:۵۵ عصر)smhghiasi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام من هم یک نظر سنجی می خواستم که فقط سوالات بصورت 4 جوابی نباشه و بتونیم تعداد آیتمهای جواب را 5 یا 6 تایی درست کنیم و در ضمن بتونیم چند سوال تشریحی هم بپرسیم و اونها در نظر سنجی جواب بدن . خواهش می کنم کمکمون کنید

با سلام.لطفا درخواست جديد خودتون رو در تايپيك جديد مطرح كنيد.با تشكر
(۲۱-۱-۱۳۹۱ ۰۴:۵۵ عصر)smhghiasi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
میتونید از iSurvey استفاده کنید
نقل قول: میتونید از iSurvey استفاده کنید
این اسکریپت است یا برای جوملا !؟
کامپوننت جوملا است و از سایت های وارز میتونید دانلود کنید.
لینک مرجع