پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: تغییر قالب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام. چطور میشه یک قالب 2 ستونه را 3 ستونه کرد؟ اصلا امکانش هست؟
بله میشه قالب رو پیوست کن
فرستادم ممنون میشم راهنماییم کنید
[attachment=3376]
بتدا به پوشه templates/your template برو و فایل index.php را با یک ادیتور باز کن.
سپس در تگ body کدهای زیر را در محلی که قصد ایجاد موقعیت جدید، داری اضافه کن.
کد:
<?php if($this->countModules('left')) : ?>
  <div id="sidebar" class="grid_<?php echo $leftcolgrid;?>">
    <jdoc:include type="modules" name="left"style="xhtml" />
  </div>
  <?php endif; ?>
متشکرم ازتون. امیدوارم همیشه موفق باشید.
میتونم ماژول هایی را هم در این ستون قرار بدم؟ مثلا حاضرین در سایت یا آخرین اخبار و یا ...؟
برای تشکر از دکمه های [تصویر:  postbit_reputation.gif] و [تصویر:  postbit_thx.gif] استفاده کن
بله میشه
می خواستم ستونی که کدش را دادید سمت چپ صفحه قرار بگیره به موازات منوی اصلی .اما موفق نشدم جای مناسب را برای کپی کردن کد ستون پیدا کنم.
سلام!
قالب رو واست ویرایش کردم و یه موقعیت جدید به نام left به قالب اضافه شد.
فقط یه چیزی اندازه موقعیت چپ و راست رو برداشتم. اگه خواستی راست و چپ یه اندازه مشخص داشته باشه فقط کافیه فایل template_css.css رو از پوشه css باز کنی و خطوط زیر رو اعمال کنی:
کد:
div#right {
    float: right;
    width: 150px;
}
div#left {
    float: left;
    width: 150px;
}

کافیه بجای اون 150px هر عددی دلت خواست بزاری! همین . البته به عرض کل قالب هم توجه کن!

[attachment=3387]
ممنونم. این کدی که گفتید اضافه کنم به template.css توی کدوم قسمت اضافه کنم؟
(۱-۱۲-۱۳۹۰ ۰۷:۵۱ عصر)mahzad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونم. این کدی که گفتید اضافه کنم به template.css توی کدوم قسمت اضافه کنم؟

اضافه نکن. فقط اگه دوست داری که سمت و چپ و راست اندازه مشخصی داشته باشه تو فایل template_css.css کلمه div#right رو جستجو کن . میبرت به خط مورد نظر بعد همون کدی رو که گذاشتم جایگزین کن.
همین!
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع