پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل با کامپونت Acesef_1.5.18
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت اساتید
بند قبلا بدون هیچ مشکلی از کامپونت Acesef_1.5.18 استفاده میکردم به دلایلی این کامپومت رو یک بار حدف کردم و دوباره نصب کرد حتی کل جداول رو هم از دیتا بیس حذف کردم!
ولی الان هنگامی که می خوام وارد سایت بشم و از سایت خارج بشم با 2 تا ارور مواجه میشم
هنگام ورود:Warning: session_regenerate_id() [function.session-regenerate-id]: Cannot regenerate session id - headers already sent in /home/bmteamor/public_html/bndfilm2.ir/libraries/joomla/session/session.php on line 510
هنگام خروج:Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/bmteamor/public_html/bndfilm2.ir/administrator/components/com_acesef/library/uri.php:1) in /home/bmteamor/public_html/bndfilm2.ir/libraries/joomla/application/application.php on line 639

ممنون میشم برای رفع مشکل راهنمایی کنید
ابتدا در phpmyadmin جداول دیتابیس رو یه بار انتخاب و repair رو بزن ببین مشکل حل می شه یا نه.
ارور خاصی نیست که نگرانش باشی، در:
کد:
.htaccess

این کد رو اضافه کن:
کد:
php_value display_errors 0

برای ارور اولت هم این جارو ببین:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کد php_value display_errors 0 رو که تو فایل.htaccess زدم ارور اینترنال سرور 500 داد و رپایر هم کرده بودم قبلا جواب نداد
این دو تا کد رو هم به تریتیب امتحان کن و در .htaccess قرار بده:

کد:
php_value output_buffering "0"

یا

کد:
php_flag output_buffering off

یه بار چک کن ببین Acesef رو اگه پاک کنی دوباره مشکل حل می شه یا نه.
کامپونت را قبل از ارسال پست یه بار پاک کردم و دوباره نصب کردم
و کدهایی رو که شما داید رو امتحان کردم وقتی وارد می کنم سایت بالا نمیاد و ارور internal server 500 رو میده
کدهای جدید رو هم تست کردی؟

می دونم الان دوباره یه بار Acesef رو پاک کن ببین ارورها باز باقی می مونه یا نه، می خوام ببینم مشکل به صورت مستقیم الان به Acesef نصب شده مربوطه یا در جای دیگه ای اختلال ایجاد شده.

اگه مشکل حل نشد و بک آپم نداری از دیتابیست (و بعد پاک کردن Acesef مشکل ارور حل می شه) می تونی از sh404SEF هم استفاده کنی که نسخه نال شدش به راحتی برای دانلود پیدا می شه.
بله امتحان کردم هر 3 تا رو!
Acesef رو غیر فعال که می کنم مشکل حل میشه!
بک اپ دارم از دیتا بیس هر شب می گیرم
ولی اگه این کامپونت رو پاک کنم لینک ها عوص میشه و لینک های ورودی گوگل به مشکل بر می خوره
ممنون از توجه شما دوست عزیز
خب اگه بک آپ داری به قبل زمانی که Acesef رو برای بار اول پاک کردی برگردون، (البته اگه خیلی زمان نگذشته)

این دفه Acesef رو پاک کن، برو بگرد همه فولدرهاش رو پاک کن، در جداول دیتابسم مطمئن شو چیزی جا نمونده باشه یه بار سرچم بکن بعد پاک کردن جداول مربوط. و بعد دوباره نصبش کن.
با تشکر از راه نمایی شما مجبور شدم از کامپونت sh404SEF استفاده کنم
(۳۰-۱۱-۱۳۹۰ ۱۰:۰۷ صبح)firoozi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کامپونت را قبل از ارسال پست یه بار پاک کردم و دوباره نصب کردم
و کدهایی رو که شما داید رو امتحان کردم وقتی وارد می کنم سایت بالا نمیاد و ارور internal server 500 رو میده

وارد فایل htaccess شو و خطهایی که مربوط به تنظیمات php میشود را حذف كن. این خط کدها با php_admin و یا php_flag اغاز میشود
حالا followSymlinks را به SymLinksIfOwnerMatch تغییر بده (البته اگه وجود داشت).
لینک مرجع