پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در نمایش تصویر مطلب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام . جدیدا وقتی تصویری را به مطلب اضافه می کنم، اون تصویر تار نمایش داده میشه . نمی دونم تصاویری که در قسمت مطلب قرار می دم،جدیدا از کدوم پلاگین یا ماژول استفاده می کنن که تیره و تار نشون داده میشن. کسی اطلاعی داره در این زمینه ؟ البته من هم simple image gallery pro نصبه رو سایت هم یه گالری فلش هم یه اسلایدشو.
لينك دمو قرار بده
آدرس سایت :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک یکی از مطالب اینگونه را قرار دهید !
(۲۸-۱۱-۱۳۹۰ ۰۵:۵۶ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آدرس سایت :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک یکی از مطالب اینگونه را قرار دهید !

بفرمایید این هم تصویر

اگه صفحه اصلی سایتم تشریف ببرید قابل مشاهده است.در قسمت خدمات و امکانات موسسه. فقط وقتی می خوام تصویر تکی بذارم در مطلب اینجوری میشه. بقیه جاها مشکلی نداره.
ساز خود عكسها كوچيكه و كيفيت نداره
اگر از simple image gallery pro برای نمایش تصاویر استفاده میکنید کیفیت نمایش تصاویر کوچک یا همان بند انگشتی را بیشتر کنید !
منظور از بند انگشتی همان Thumbnail است !
این تنظیمات در تنظیمات پلاگین باید موجود باشه !
صفحه اصلی سایتم تشریف ببرید قابل مشاهده است. فقط وقتی می خوام تصویر تکی قرار بدم در مطلب اینجوری میشه.بقیه جاها درسته.
تصاویر را چگونه اضافه میکنید !
ببینید سایز اصلی تصویر را میتوانید در لینک زیر ببینید !

از تصاویر با کیفیت تر استفاده کنید !
آیا تصاویر قبل از اضافه شدن دارای سایز بزرگتری هستند !
بله تصاویر سایزشون خیلی بزرگتره.من دستی کوچیکشون می کنم.فکر می کنید علتش همین باشه؟
بله فکر میکنم همین باشه !
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع