پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ماژول آمارسایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
یه ماژول امار سایت میخواستم
فقط کافی بود تو انجمن به جستجو میکردی
1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین این به دردت میخوره ؟
یه دونه شکیلتر میخوام یعنی قشنگتر
گفتم که بهتون جستجو کن :
آمار سایت :
فقط کافی بود تو انجمن به جستجو میکردی
1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

3 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

4 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

5 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

6 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

7 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

8 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

9 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

10 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با جستجو اینارو پیدا کردم
می تونی براش در css حالتی که می خوای رو پیاده کنی.

از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم می تونی استفاده کنی،

این بخشدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
افزونه های جوملا رو هم ببین.
ببخشید لینک شماره 8 فارسی شده همون لینک 7 هستش؟
با سلام خدمت دوستان عزیزم
کسی می تونه اسم این آمارگیر بازدید رو واسم در بیاره؟
پایینش تعداد میهمانا و روبات ها رو با ای پی کاربر و نسخه مرورگرش رو نشون می ده
خیلی هم حساسه
و تو مدتی که روی جوملای1.5ازش استفاده می کردیم هیچ مشکلی باهاش نداشتیم و هیچ وقت قفل نمی کرد
واسه دو و نیم می خوایمش
ممنون میشم اگه لطف کنید و راهنماییمون کنید
التماس دعا
یا زهرا(س)
با عکس که نمیشه دوست من
حداقل یه دمو بدین Smile

موفق باشین Rose
ممنون دوست خوبم
متاسفانه بک آپی هم از سایت قبلیمون نداریم
از این که قابل دونستید و توجه کردین سپاسگزارمRose
یا زهرا(س)
مازول یا افزونه امارسایت واسه جوملا 3.6 میخوام