پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست طراحی افزونه برای جوملا ؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من نیاز به یک ماژول یا کامپوننت برای جوملا دارم .

یک فرم معمولی که شامل یک اینپوت باکس برای دریافت ایمیل و یه textbox برای دریافت متن و یک لیست باکس باز شونده است .

که تنها تفاوتش با فرم های دیگه در لیست باکسشه .

این لیست باکس مثلا 10 تا گزینه داره از عدد 1 تا 10

می خوام کاربر اول که گزینه 1 رو مثلا انتخاب کرد و دکمه submit رو زد و اطلاعات رو وارد دیتابیس کنه و یه پیغام تشکر به کاربرنشون بده و اون گزینه انتخاب شده از لیست باکس حذف بشه و کاربر دوم که میخواد انتخاب کنه دیگه اون گزینه 1 رو نبینه و فقط بتونه از بین گزینه های 2 تا 10 انتخاب کنه .

همینطور تا وقتی که همه گزینه ها تموم بشه و وقتی تموم شد لیست باکسمون ریست بشه و همه گزینه ها رو دوباره داشته باشه .

و یه کانتر هم داشته باشه که نشون بده چند بار این عمل انجام شده .

من خودم کمی برنامه نویسی بلدم ولی هر کاری کردم نتونستم این رو دربیارم ، تو فروم ها هم جستجو کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم .

اگر دوستان میتونن این کار رو انجام بدن اعلام کنن یا ایمیلشون رو بذارن تا دریاره جزییات کار و هزینه انجام کار با هم بیشتر صحبت کنیم . ممنون
سلام دوست عزیز
ورود شما را به این انجمن تبریک عرض می کنم !!

این کاری که شما می خواهید بوسیله فرم ساز ها به راحتی قابل انجام هست . از بریزینگ فرم و آرت فرم و یا آر اس فرم استفاده نمایید .

یک نکته را خدمت شما عرض می کنم نام کاربری شما مشابه نام انجمن joomlaforum.ir می باشد . شاید باعث ایجاد تفکرات غلط شود . از شما تقاضا دارم نام کاربری خود را تعویض کنید .
با تشکر
سلام
بله دوست عزیز لطفا نام کاربری شما مشکل داره
از مدیران میخوام نام کاربری ایشون تغییر بدن یا حذف و ثبت نام دوباره داشته باشن
RoseRoseRose
لینک مرجع