پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ماژولی مانند thumbsup
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من از ماژول mod_thumbsup استفاده کردم برای اینکه مانند قسمت یاددراشت های سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بتوانم چنین اخباری درست کنم.
ولی تصاویر بند انگشتی ام را نشان نمی دهد. هز چه ماژولی می توانم استفاده کنم که تصاویرش سمت راست و متنش سمت چپ باشد. چه کاری باید انجام دهم؟؟؟
در ضمن ماژول بالای این سایت چیه؟؟؟
از aidanewsیا global newsاستفاده کردید ؟ چک کنید اینارو
توانستم ماژولی شبیه mod_thumbsup پیدا کنم.
حالا برای قسمت بالا که لینک تصویر را برایتان قرار داده ام از چه ماژولی می توانم استفاده کنم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من می خواهم دقیقا در سطر اول یک تصویر و در سطرهای بعدی 2 تتصویر قرار بگیرد.
Rose
اگه میخوای سط اولت ثابت باشه میتونی از mod_custom استفاده کنی و سطرهای بعدی هم با همونایی که بهتون گفتم امکان پذیره
و اینکه میخوای 2تا ستون باشه از تنظیمات منو > صفحه اصلی > تعداد ستون رو 2 بذار
ممنون از راهنماییتئن.
ی سوال دیگر هم داشتم لینک تصویرd برایتان قرار می دهم.چگونه می توانم چنین تب هایی مانند دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایجاد کنم که وقتی پربازدید ترین یا پر بحث ترین را که میزنم داخل همان ماژول عنوان مطالب را نشان دهد یا اینکه مانند سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتی روی آرشیو می رویم >تصاویر را در صفحه دیگر نمایش دهد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب سوال اولیتون میتونید از تب های مختلفی بنا بر سلیقتون استفاده کنید و از تو tab از قسمت انتخاب موقعیت تعریف کنید کدوم قسمت ها رو بهتون نمایش بده میتونید همون اخبار پرببیننده و ... رو انتخاب و به نمایش بذارید مثه مثلا jv tabs
لینک مرجع