پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: راه اندازی سایت املاک
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خسته نباشید
یه سایتی میخوام راه اندازی کنم با مشخصات زیر کامپونت خاصی هستش:
این سایت املاک به این صورت که یک سری مشخصات کوتاه از طرف فروشنده یا موجر برای سایت ارسال میشه(به صورت اس ام اس یا جایی داخل سایت یا شفاهی) بعد اونا به چند گروه تقسیم میشن بعد به صورت لیست هر بخش به صورت بخش بخش (قیمت یا حالتهای مختلف بخش بندی میشن بعد هر بخش یه لینک تو ی صفحه اصلی با نمایش مثلا 5 تای آخر به وجود بیاد و بشه به هر بخش وارد شد و یه قسمت سرچ بر اساس همین بخشها و مجموعه ها هم داشته باشه که بشه مثلا یه خونه رو توی چند بخش و مجموعه گذاشت به نظرتون کامپوننتی مخصوص این کار هست یا نه و اگه از ویرچومارت استفاده کنم میشه جمش کرد یا نه از اینکه تا آخرش خوندید ممنونRoseRose
سلام
ببین این کامپونت به کارت میاد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خیلی دیدم از این کامپونت استفاده کردند.
خیلی هم کاربردی هست.
این لینک رو ببینید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست من اینو نصب کردم اما نه من یه چیز ساده تر میخوام و کمتر مسایل حاشیه داشته باشه نمیدونم منظورم رو میتونم برسونم یا نه کارم عملا سایت ملکی نیست میخوام فقط به صورت تیتر وار فقط یه سری مشخصات نمایش داده بشه ولی این مشخصات دسته بندی شده باشن همین
این دوتا رو ببینید ساده تر هستند

برای راه اندازی سایت املاک با تمامی امکانات مورد نظر و حتی بیشتر تماس بگیرید تا هزینه و نمونه کار رو براتون بفرستم ...
لینک مرجع