پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: منو درختی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من مآژولی دقیقا من تصویری که برایتان قرار داده ام می خواهم. قبلا این موضوع را بیان کرده بودم که دوستان ماژول mod_moscmenutree167.zip را به من معرفی کردند. ولی این مازول کارایی تصویری که برایتان قرار داده ام را ندارد. و پوشه های تو در تو ایجاد نمی کند.
[تصویر:  15523143032619282920.png]
مانند تصویر می خواهم بتوانم پوشه های متفاوت ایجادکنم.(دورش را خط کشیده ام)
دقیقا مانند تصویر گروه چهارم دبیرستان 4 تا فولدر داشته باشد،که داخل هر کدام مطالب متفاوت قرار می گیرد.
ممنون از راهنماییتون
دوست عزیز لطفا به قوانین انجمن احترام بذارید
شما قبلا یک پست برای این مشکل ایجاد کرده بودید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این کار باعث میشه کسی که مشکل شما رو داره نتونه به نتیجه برسه ودوباره پست ایجاد کنه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از اقای سلیمانی.
شما توجه داشته باشید که استایل ها رو باید بنا به دلخواه تغییر دهید یا خودتون یا از کسی درخواست کنید براتون رایگان یا با هزینه انجام بده !
ماژول هایی که به شما معرفی شد اینکار را انجام میدهند ولی اینکه شبیه با سایت مورد نظر شما باشه باید در استایل ماژول تغییر ایجاد شود.
لینک مرجع