پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: نظرات شما درمورد سایت جدید بریتنی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام خدمت شما

همونطور که مطلع هستید سایت من رو هفته گذشته تعطیل کردند ، البته موقتا ً و مشخص نیست تا کی ..
برای همین سایت رو از اول ( بخاطر نداشتن نسخه پشتیبان ) طراحی کردم ، خیلی مشکلات ریز و درشتی داره که لطفا ببینید و نظرات و پیشنهاداتون رو بگید

ازتون تشکر میکنم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامInlove
سایتی که گذاشتید هنوز کامل نشده درسته؟
خوب باید ببینیم چه امکاناتی قرار اضافه بشه و ..
این لینکی که قرار دادید فقط یک اسلاید شو را نشون میده و یه صفحه که به صورت آی فریم و پیغام خطا میده
البته شاید با آی اس پی من مشکل داشته باشه ولی در کل هنوز کامل نشده.
موفق باشیدRose
سلام
مرسي كه سايت رو ديدي
سايت كامل نشده ولي من پيغام خطائي نميبينم ، فقط هنوز محتوايي نداره ، شما چه خطائي رو ميبينيد؟؟
بقيه چطور ؟ كس ديگه سايت رو چطور ديد
مبارک باشه آقای پور دریایی میگن سالی که نکوست از بهارش پیداست
سایت هنوز خالیه ولی زیباست خطایی که دیده نمیشه فقط یه قسمتش فیلتره
بله اونو ميدونم جعبه طرفداران در ف-ي-س-ب-و-كه واسه همين

نظر خاصي ندارين ، مخصوصا قسمت فروشگاه ، ماژولي ميخام استفاده كنم كه محبوبترين مطلب رو همراه تصوير نمايش بده

بعد براي فن پيج چه چيز جذابي بنظرتون مياد
سلام
سایت خوبی هست.

راستی لینک دانلود قالب رو در صورت تجاری بودن میتونید برام بفرستید.؟
اگه هم تجاری نیست ممنون میشم معرفی کنید.
درست شد
نمیدونم دقت نکرده بودم ولی در بالای سایت یه پیقام خطا پی اچ پی داده بود.
بدنیست مثلا بهترین موزیک سال رو قرار بدی.
برای گالری هم سعی کنید در صفحه اول قرار ندید بعدها شاید .....
Rose
(۱۵-۱۱-۱۳۹۰ ۱۱:۰۳ عصر)baharloo75 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
سایت خوبی هست.

راستی لینک دانلود قالب رو در صورت تجاری بودن میتونید برام بفرستید.؟
اگه هم تجاری نیست ممنون میشم معرفی کنید.

ایمیلتون رو برام پیغام خصوصی کنید براتون بفرستم ، احتمالا تا الان لینکا رو برداشتن
--
والا ما یه سایتی داشتیم حدود 60 گیگابایت هم موزیک و فیلم و کنسرت از بریتنی اسپیرز توش بود که بدلیل رعایت نکردن حق کپی رایت معلقه فعلا
نمیخام موزیکای جدید از کسی بزارم این یکی رو فقط خبری میکنم ، برای گالری هم قبلا از افزونه iGallery استفاده کرده بودم ولی الان پلاگین simple gallery نصب کردم
برا اینکه دیگه نمیتونم دانلود قرار بدم میخام یه صفحه قرار بدم برا فروشگاه البته فقط برا معرفی چندتا دی وی دی فوقش 10 قلم ، میخاستم یه ماژول داشته باشم که صفحه اصلی بذارم و محبوبترین یا همون اقلامی که بازدید بیشتر رو داشته رو نمایش بده
OT Popular news رو یه نگاه کوتاهی آنلاین انداختم بنظرم بد نیست اگر بشه یذره دستکاریش کرد
به هر حال بازم نظر بدین خوشحال میشم
Rose
اگه ممکنه برام از طریق پ.خ ارسال کنید.
اینم ایمیلم.
آقا تبریک
خیلی بهتر از قبلی شده
من یکی که خوشم اومد
فونت منو بالا رو عوض کن بهتره ... تاهوما 12 بزاری خوبه
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع