پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: قرار دادن ماژول در محتوا با پلاگین سازگار با جوملا 1.6 و 1.5 Load module into article
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  1296759446_1_32996fbcea.jpg]

سلام و درود
توسط این پلاگین بسیار کاربردی سازگار جوملا 1.6 و 1.5 میتوانید با وارد کردن شناسه یا آی دی ماژول مورد نظر در تگ زیر آن مازول را درون مطلب مورد نظر قرار دهید.

کد:
{module  [27]}

در کد بالا به جای عدد 27 شناسه ماژول مورد نظر را قرار دهید.
برای توضیحات بیشتر میتوانید صفحه توضیحات و دمو را مشاهده کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دو ورژن این پلاگین سازگار با جوملا 1.6 و جوملا 1.5 در پیوست برای دانلود قرار داده شده.

BravoBravoBravoBravoBravo
من فكر ميكنم شما كد رو درست كپي و پيست نكرده باشيد !
ولي پيشنهاد ميكنم از پلاگين module anywhere استفاده كنيد چون راحت تر است !
اين پلاگين يك دكمه به اديتور شما اضافه ميكند و با كليك كردن برروي آن ماژول مورد نظر را درون مطلب قرار ميدهيد!

من براي شما قرار ميدهم ولي بعدا حذف و در تاپيك جديد براي استفاده قرار داده خواهد شد!
آخرين ورژن رو ميتونيد از پيوست دانلود كنيد!
من وقتی از module anywhere استفاده می کنم و ذخیره می کنم مطلب آیکن مطلب زرد می شود و در حالت معلق می شود بالایی هم در قسمت کدها نوشتم اونم نیاورد
قبلا از {load position test} استفاده کردم یکبار آورد ماژول اسلایدشوم ولی وقتی دوباره طی کردم نشد
اگر راهی برای کمک دارید تشکر
ببخشید فهمیدم جوملا وقتی روی فارسی ست می شه وقتی کد را به صورت html تایپ می کنید بخاطر قرار نگرفتن درست }{ دستور اجرا نمی شد با کپی دستور از load module دستور اجرا شد
لینک مرجع