پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل جدی با k2 ورژن 2.5.4
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
1- من ابتدا کامپوننت k2 2.5 رو از سایت سازنده کامپوننت دانلود و نصب کردم
[attachment=3072]
2- فایل زبان رو هم از بخش ترجمه دانلود و نصب کردم
[attachment=3073]
همه چی به خوب انجام شد ولی در حالت فارسی تولبار بخش مدیریت k2 به این صورت
[attachment=3070]
و در حالت انگلیسی به درستی نشون داده میشه
[attachment=3071]

کسی از دوستان هست که در این زمینه بتونه منو راهنمایی کنه ؟؟
درود
آيا اين فايل زبان دقيقاً واسه همين ورژن از كي تو هست؟؟؟
(۷-۱۱-۱۳۹۰ ۰۷:۴۱ صبح)ابوالفضل حیدری نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
آيا اين فايل زبان دقيقاً واسه همين ورژن از كي تو هست؟؟؟

درود بر شما :
بله . دقیقاً مربوط به همین نسخه می باشد و مشکل در نمایش تولبار در حالت فارسی بخش مدیریت می باشد
[attachment=3074]
از یک فارسی ساز دیگر استفاده کنید.
ببینید باز هم مشکل در قالب وجود دارد
البته کش مرورگر و جوملا خود را خالی کنید.
موفق باشیدRose
با سلام
من هم همین مشکل را داشتم
و مشکل رادر دو تاپیک مطرح کردم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این تایپیک برای حدود دو ماه پیش است

که در انجا آقای عمرانی عزیز فرمودند که اگر وقتشون آزاد بشه لطف کنند و افزونه را بهینه کنند
و این جا هم که هنوز جوابی دریافت نکردم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و در اینجا هم قرار بر این هست که نسخه بهینه شده بزودی منتشر شود

تا اینجا که متوجه شدم اقای عمرانی این کاردر حال تکمیل این کار هستند
من درحال حاضر در این قسمت مشکل دارم

اقای عمرانی اگر بهینه سازی که انجام دادید این مشکل من را حل میکنه میشه لطف کنید وافزونه را در این اینجا قرار دهید یا در بخش خصوصی برای من ارسال کنید

ممنون و متشکر
همونطور که آقا مرتضی فرمودن . ترجمه ها رو چک کردم و خوشبختانه مشکل از ترجمه فارسی بود که کامل انجام نشده . Drink
[attachment=3075]

کسی از دوستان هست ترجمه ی فارسی کامل بخش مدیریت k2 2.5 داشته باشه ؟؟

فایل انگلیسی :
[attachment=3077]
فایل ترجمه ناقص فارسی :
[attachment=3076]

البته من هر دو فایل رو توی گوگل داک آپلود کردم
ترجمه فارسی :

فایل انگلیسی :

هر کدام از دوستان که میتونند در ترجمه کمک کنند به لینک های بالا مراجعه کنند و بصورت آنلاین ترجمه رو انجام بدن تا ترجمه کامل بشه Bravo
دوستان محترم :
ترجمه کامل k2 2.5 انجام شد . آیا کسی هست که بحث تاریخ شمسی رو پیگیری کنه ؟؟Macho
اگر خوب ترجمه کردید با اقای طالبی تماس بگیرید ببینید متونند کمکتون کنند !
سلام
نسخه كامل ترجمه شده تو انجمن جوملاي ايران ارايه شده
آقای پردل
بسیار سپاسگزارم . تقدیم به شما Rose
لینک مرجع