پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: چطوری میشه فقط مطالب و عکس ها رو از سایتی به سایت دیگر انتقال داد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
ازتون خیلی ممنونم آقای سیدی عزیز .

خدا بزرگه اگه راهشو پیدا نکردم ناچارم همین راه خودمو برم .
دوست ما راه رو به شما گفتیم و راحت ترین کار همین است که عرض کردم و همچنین گفتم که کمکتون میکنم و حالا میل خود شماست و فکر نمیکنم راه راحتر از این موجود باشد.
البته کار دیگه ای که میتونید انجام دهیداستفاده از افزونه پشتیبان گیری و ساخت بسته نصبی است که میتونید در سایت جستجو کنید و دانلود کنید و از جوملای نصب شده خود یک بسته نصبی درست کنید و در سایت جدید استفاده کنید.
این تاپیک ها رو مطالعه کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر میخواهید فقط برای یک بار محتوای دو تا سایتتان را یکی کنید استفاده از روش بسته نصبی بهترین راه است ولی اگر میخواهید همیشه که سایت اولی را بروز میکنید سایت دومی هم بروز شود باید از افزونه های مناسب این کار استفاده کنید.
آقای گنجی ممنونم . من دوست ندارم وقت شما رو بگیرم . و الا به کمک شما حتما نیاز دارم .
مشکلی نیست اگر واقعا عجله دارید کمکتون میکنم البته چند ساعت زمان میبرد و اگر وقت نداشتم مطرح نمیکردم.
من میخوام فقط برای یکبار این کارو انجام بدم . نیازی نیست اگه سایت اولی رو آپدیت کنم حتما دومی هم آپدیت بشه .

در ضمن اگه از طریق بسته های نصبی میشه لطفا کامل راهنمایی بفرمایید که زیاد وقت شما دوستان رو نگیرم
خوب الان باید از کجا شروع کنیم .؟
آدرس سایتتان را بدید من این کار را برای شما انجام میدم.
کامپوننت akeeba backup را نصب کنید و توسط اون از سایت نصب شده یک بک آپ کامل بگیرید و در سایت جدید آپلود کنید و مراحل نصب را انجام دهید.در این زمینه آقای سیدی میتوانند توضیحات بیشتر و کامل تری بدهند و منتظر جواب ایشون باشید.
بسیار ممنونم . چه اطلاعاتی لازم دارم بفرمایید تا از طریق پیام خصوصی براتون ارسال کنم.
از همه شما عزیزان بخاطر پشتیبانی و راهنمایی های سریع به بنده کمک میکنید بسیار ممنونم .

من منتظر آقای سیدی هستم .
یوزرنیم و پسورد هر دو سایتتان و اینکه میخواهید محتویات کدام سایت به سایت بعدی انتقال یابد را بفرستید.

به علت کمبود وقت اگر من فقط سایت اول را دقیقا در آدرس بعدی کپی کنم بقیه کارها را خودتان میتوانید انجام دهید؟
تنظیم قالب دلخواهتان و تنظیم ماژول ها؟
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع