پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: یه افزونه که نمیدونم هست یا نه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام من یه چیزی لازم دارم که کاربرارو دسته بندی کنه و طبق دسته بندی بعد لاگین شدن هر گروه کاربری به یه سری مطالب دسترسی داشته باشه
مثال :
گروه های کاربری :گروه A گروه B گروه C
گروه A بتونه مطلبه AD رو ببینه مطلب AE و AF رو نبینه
گروه B بتونه مطب AE رو ببینه و مطلب AD,AF رو نبینه
گروه c ...

چنین افزونه ای هست ؟؟؟
اگه هست اسمش چیه از کجا باید بگیرمش
با درود
دوست گرامی شما گراف تعریف کردی ببینی دوستان دیگه ریاضیشون چطوره؟ :دی
بعید میدونم یه همچین چیزی باشه.
مگر اینکه از تلفیق چند تا بتونی یه چیزایی در بیاری.
یه افزونه ای هم توی فروم معرفی شده بود برای مدیریت کاربران و دسترسی در این پست... یه چک کن ببین به کارت میاد
امیدوارم از شوخی من ناراحت نشده باشید

موفق باشید
مرتضی پورمحمد
بدرود
این تاپیک رو ببینید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم می تونید استفاده کنید.

البته شاید اینی که می خوای نشه باز!
Blushوالا جور دیگه ای به ذهنم نرسید مثالشو بگم که قابل درک باشه
از تلفیق چیا میشه همچین چیزی داشت اکثر افزونه های مدیریت کاربری رو تست کردم ندارن همچین چیزی

کد:
از کامپوننت ایجاد سطح دسترسی هم می تونید استفاده کنید.
از این میشه یه جورایی استفاده کرد اما بازم اصولی نمیشه اگه وجود نداره همچین چیزی من حاضرم هزنشو بدم یکی برام درست کنه
سلام
كامپوننت سطح دسترسي noixACL ميتونه نياز شما رو برآورده كنه. فقط يكم كار باهاش قلق داره

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۵-۱۱-۱۳۹۰ ۰۵:۱۶ عصر)Mojtaba Pordel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
كامپوننت سطح دسترسي noixACL ميتونه نياز شما رو برآورده كنه. فقط يكم كار باهاش قلق داره

ممنون بابت پاسختون میتونین یکم در مورد کارکردن و یه توضیح کلی ازش بدین
بازم ممنون
لینک مرجع