پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: نظر سنجی راجع به سایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان من ظاهر سایتم رو عوض کردم میخوام نظر شما رو راجع بهش بدونم ، اگه کم و کسری چیزی داره ممنون میشم بگید!!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
بهترین کسی که میتونه در باره سایتت نظر بده
خوده تو هستی
........................
از نظر سرعت لود خوبه.
به نظر من به این سایت یه سری بزن
اول سایتت رو آنالیز کن و بعد
مشخصات سایت رو دریافت کن.
پس حتما سر بزن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این سایت که معرفی کردی چه اطلاعاتی میده؟
با سلام.

gtmetrix.com سایتی برای ارئه اطلاعات در مورد سرعت بارگزاری صفحات وبسایت می باشد.

این سایت با استفاده از توصیه های گوگل در مورد راه های افزایش سرعت وبسایت راه اندازی شده است و اگر در

گوگل جستجوی کوچکی بکنیم در می یابیم که این اطلاعات رابطه کاملا" مستقیمی با افزایش بازدید و کاربران دارد.
نکته :

شرایط ایده آل برای سرعت صفحات وب از نظر این سایت عدد بالای 80% برای دو مقدار page speed grade و Yslow

grade می باشد
سلام
نظراتی که من میدم فقط نظرات شخصی خودمه و شاید برای بهتر شدن کار

تصاویری که برای بنر سایت گذاشتی اصلا مناسب سایتت نیست کمی خلاقیت به خرج بده.
قالب سایت برای سایتی که طراحی وب رو انجام میده مناسب نیست باید درنگاه اول قالب بیانگرفعالیت وبسایت باشه
برای قالب این مطلب و بخون دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با پشتکاری که من ازت سراغ دارم هر روز بیشتر و بیشتر پیشرفت میکنی

این مطالب میتونه برات خیلی مفید باشه
رنگها دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اموزش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع