پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کامپونت فارسی webplayer
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
به نام دادار هستی بخش مهر آفرین
سلام به همگی دوستان

:j16: Joomla 1.5

این افزونه رو جناب گنجی در این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معرفی کردند ،
که من به دلیل کاربردی بودن ترجمه کردم.
................................................................................​.................
[تصویر:  webplayer2.gif]

HD Webplayer یک افزونه قدرتمند جوملاست که قابلیت پخش ویدئوهای HD آنلاین را دارد.. پکیج دانلود شامل کامپوننت، ماژول و پلاگین است که فقط با یکبار نصب همگی نصب می شوند.

Flv Payer استفاده شده در این افزونه توسط اکشن اسکریپت 3 فلش (AS3) نوشته شده است. این افزونه از اکثر فرمت های رایج پشتیبانی می کند مانند:

flv, mp4, 3g2, 3gp, aac, f4b, f4p, f4v, m4a, m4v, mov(h.264), sdp, vp6, smil & etc

برای سهولت کار در کانپوننت در هر صفحه راهنما اضافه شده است.

طراحان این افزونه دقت خاصی در زمینه امنیت دارند و این کامپوننت کاملا از این نظر قابل اطمینان است.

Flv Player استفاده شده در این افزونه به خوبی در زمینه استفاده از cpu بهینه شده است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

................................................................................​.
این افزونه رو بنده کاملا به زبان فارسی تبدیل و منتشر کردم.
درضمن این افزونه مختص به این انجمن و انجمندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(به مدیریت آقای شاهین سمیع عادل) میباشد.
...............................................................................
Rose از دوست عزیزم جناب آقای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به دلیل کمک به بنده کمال تشکر را دارم. Rose

راستی نظر فراموش نشه دوستان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rose Rose    Rose Rose
اگه به دردتون خورد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به ما بده
دوست عزیز اگر چیزی میزارین کاملشو بزارین دمو نزارین متشکرم Rose
دوستان آیا این کامپوننت برای جوملا 1.5 وجود دارد ؟
سلام
تو توضیحات بالا هم اشاره شده
هم برای 1.5 و هم برای 1.6
نقل قول: به نام دادار هستی بخش مهر آفرین
سلام به همگی دوستان

:j16:  Joomla 1.5
اگه برای سایت امام حسین بخواهید واقعا عالیه چون اکثر فرمت های ویدئویی رو پشتیبانی میکنه

موفق و پیروز سربلند باشید   Rose
سلام
برای دانلود این افزونه مخصوص جوملا Joomla 2.5 به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بروید!
من این افزونه رو نصب کردم ولی می خواستم اون در ماژول نمایش نده یعنی هرجا که خودم خواستم بزارمش مثلا در قسمت وسط و بالای صفحه لطفا راهنماییم کنید6363
(۱-۱۱-۱۳۹۰ ۱۰:۵۲ عصر)محمدرضا بهارلو نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نام دادار هستی بخش مهر آفرین
سلام به همگی دوستان

:j16: Joomla 1.5

این افزونه رو جناب گنجی در این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معرفی کردند ،
که من به دلیل کاربردی بودن ترجمه کردم.
................................................................................​.................
[تصویر:  webplayer2.gif]

HD Webplayer یک افزونه قدرتمند جوملاست که قابلیت پخش ویدئوهای HD آنلاین را دارد.. پکیج دانلود شامل کامپوننت، ماژول و پلاگین است که فقط با یکبار نصب همگی نصب می شوند.

Flv Payer استفاده شده در این افزونه توسط اکشن اسکریپت 3 فلش (AS3) نوشته شده است. این افزونه از اکثر فرمت های رایج پشتیبانی می کند مانند:

flv, mp4, 3g2, 3gp, aac, f4b, f4p, f4v, m4a, m4v, mov(h.264), sdp, vp6, smil & etc

برای سهولت کار در کانپوننت در هر صفحه راهنما اضافه شده است.

طراحان این افزونه دقت خاصی در زمینه امنیت دارند و این کامپوننت کاملا از این نظر قابل اطمینان است.

Flv Player استفاده شده در این افزونه به خوبی در زمینه استفاده از cpu بهینه شده است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

................................................................................​.
این افزونه رو بنده کاملا به زبان فارسی تبدیل و منتشر کردم.
درضمن این افزونه مختص به این انجمن و انجمندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(به مدیریت آقای شاهین سمیع عادل) میباشد.
...............................................................................
Rose از دوست عزیزم جناب آقای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به دلیل کمک به بنده کمال تشکر را دارم. Rose

راستی نظر فراموش نشه دوستان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rose Rose    Rose Rose
اگه به دردتون خورد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به ما بده
منم این کامپوننت رو دارم
ولی باهاش مشکل دارم اونم اینه که برای دسته بندی فیلم ها باید حتما اسم دسته اینگلیسی باشه.
و دوم اینکه نمیشه فیلم رو عقب و یا جلو برد
اگر کسی راه حلی داره بگه
سلام
هنگام اجرای برنامه این ارور رو صادر میکنه
No valid database connection You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1 SQL=SELECT name FROM jos_webplayer_category WHERE id=
لینک مرجع