پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: سایت من چرا اینجوری شده؟؟؟؟!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام. دوستان لطفا کمک کنید!

این همه ارور تو صفحات سایت واسه چیه؟؟؟!!!
تو قسمت مدیریت مقالات جوملا هم همینطوره!

اینم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چیزی نصب کردید !
آخرین باری که سالم بود کی بود !
همین امروز آپلودش کردم!

اون طور که از ارورها مشخصه ایرادها تو فایل date.php هستن!
مشکل از سرورتون هست با تغییرات در php.ini یا date.php حل می شه که احتمالا بهش دسترسی ندارین.

از قسمت تنظیمات کلی و تب سیستم، در بخش تنظیمات خطایابی، خطایابی سیستم و خطایابی زبان و غیر فعال کنین اگه فعال هست.

و اگه ارور باقی موند این کد رو هم به .htaccess تون اضافه کنید:
کد:
php_value date.timezone yourServerTimeZone

در آخر با نصب پلاگین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احتمالا مشکلتان حل خواهد شد. (اگه با این پلاگین مشکلتان حل شد نیازی به تغییرات بالا در htaccess نیست)
خطایابی سیستم و زبان غیرفعال هستن.
این کدی رو که فرمودید به کجای htaccess.txt اضافه کنم؟
احتمالا نیازی به تغییر در htaccess نداری اول این پلاگین رو فعال کن فقط اگه خواستی از این کد استفاده کنی به جای yourServerTimeZone کدی که می خوای قرار بدی از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باید استفاده کنی که مال ما اینجوری ماشه:

کد:
php_value date.timezone Asia/Tehran

فرقی نمی کنه هر جا خواستی قرارش بده.
نمی تونم چیزی رو سایت نصب کنم!
JFolder::create: Infinite loop detected
JFTP::store: Bad response
Warning! Failed to move file.

ftp رو فعال و یوزر و پسورد و روتش رو تو فایل config ست کردم، به پوشه پلاگین هم همه دسترسی ها رو دادم ولی باز نصب نمیشه!
نصب نشدن افزونه ها به این مطلب مربوط نیست، شما کار هایی که گفتم همرو انجام بدید به احتمال زیاد مشکل ازوز timezone حل می شه،

در مورد این ارور JFTP::store: Bad response می تونیددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو ببینید کامل در موردش صحبت شده.
چون فعلا نتونستم پلاگین رو نصب کنم؛ کد php_value date.timezone Asia/Tehran
رو به آخر فایل htaccess.txt اضافه کردم ولی مشکل حل نشد!
باید به
کد:
.htaccess
تغییرش بدید htaccess.txt فایده نداره!
و بعد این کار باید تنظیمات استفاده از APACHE mod_rewrite رو در جوملاتون فعال کنید.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع