پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ساخت منوی آبشاری جوملا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام. من همیشه با منوی جوملا مشکل دارم. حالا میخوام بدونم که چطوری میشه از این منوهای css استفاده کرد. مثلا suckerfish یا extended .
آموزشش رو گذاشتن ولی فارسی نیست و من نتونستم انجامش بدم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میخوام یه منو بسازم که قابلیت hover رو بتونم بهش بدم. . با مرورگرها هم مشکلی نداشته باشه.
از موردهای زیادی می تونی استفاده کنی و بستگی به سلیقت و سایتت داره! پیشنهاد من swMenu که امکانات فوق العاده ای داره و نسخه Free در انجمن قرار داره اگه جستجو کنین و نسخه Pro هم قابلیت های زیادی داره که با جستجو در گوگل پیدا می کنید.
swmenu استفاده میکنم ولی تو مرورگرها کمی جا به جا میشه. مثلا منوی این سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثل این میخوام
حالت های مختلفش رو تست کنید چون واقعا قابلیت های زیادی داره، از ARI Ext Menuدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم می تونید استفاده کنید.
لینک مرجع