پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: اسلایدر تصاویر جوملا ARI Image Slider
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
باز هم نسخه بروز رساني و جديد اين ماژول منتشر شده كه جايگزين نسخه قبلي شد و ميتوانيد دانلود و استفاده كنيد!
(۲۱-۳-۱۳۹۰ ۰۹:۴۰ صبح)رضا گنجی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باز هم نسخه بروز رساني و جديد اين ماژول منتشر شده كه جايگزين نسخه قبلي شد و ميتوانيد دانلود و استفاده كنيد!

اين ماژول رو نصب كردم و خيلي خوب جواب ميده فقط روي دكمه هاي عقب و جلو كردن تصوير توي قالب من يه خط آبي ممتد كشيده ميشه
هر ماژول اسلايد شو اي هم كه استفاده مي كنم همينطوره
مي دونم احتمالا ايراد از قالبيه كه دارم ولي نميدونم چطور مي تونم اصلاحش كنم چون قالبمو نمي تونم عوض كنم.
قالب من اينه
ca_light_j15_1.0.6
دوست عزيز سوالات و مشكلات خودتون رو درمورد يك ماژول مجزا در بخش مربوطه بپرسيد ، ضمنا دمويي هم از سايتتون قرار بديد
برادرای عزیز ممنون بخاطر این اسلاید شو اما یه مشکلی دارم نمیتونم توضیخات به عکسا اضافه کنم

فایل .ini هم ادیت کردم

ببینید

کد:
[DESCRIPTION]
1.jpg="This is a bread"
2.jpg="A cup of coffee"
3.jpg="This is a bread"
[LINK]
3.jpg="http://google.com"
[ALT]
3.jpg="کتاب"
مشکل از کجاست؟
در مورد لينك ها بايد عرض كنم شما بايد توسط سي اس اس لينك ها رو زيرخطشون رو برداريد!

کد:
a a:link a:hover a:active {
    text-decoration: none;
}

براي بهتر نتيجه گرفتن همانطور كه جناب پردل گفتند در تاپيك جديد مطرح كنيد و دمو هم قرار دهيد! تا همه دوستان بررسي كنند!
كد بالا بايد در انتهاي فايل سي اس اس قالب شما اضافه شود .

براي قرار دادن توضيحات هم طبق نمونه عمل كنيد و همانطور كه مشاهده كرديد بعد از نصب نمونه اي توضيح در فايل php.ini موجود است ولي من هم فكر ميكنم با مشكل اضافه كردن توضيح در زبان فارسي روبرو است و البته فكر ميكنم در تنظيمات ماژول هم بايد فعال شود!
برادر درست نشد اینم کدش حتی ماله خوذشو زدم

کد:
[DESCRIPTION]
2.jpg="This is a bread"
1.jpg="A cup of coffee"
[LINK]
coffee.jpg="http://www.google.com"
[ALT]
1.jpg="Coffee"
ازتوی تنظیماتشم یه چیزی داشت فعالش کردم اما بازم نشد
من هم الان تست كردم ولي متاسفانه درست جواب نداد حالا چرا اينطور است شايد ماژول مشكلي دارد يا ما متوجه كاركرد صحيح ان نشديم ولي سعي ميكنم در صورت امكان با سازنده هم مكاتبه كنيم يا در سايت سازنده جستجو كنيم!
البته جناب پردل مترجم اين افزونه هم هستند و اگر ايشان روش كار را بدانند حتما توضيح خواهند داد!
ورژن قبلی این مشلکو داره یا که نه که از اون ساتفاده کنیم
فكر ميكنم اين روش يا قلقي داره چون من ورژن فبلي هم تست كردم و اين مشكل وجود دارد!
سلام
نام فایلی که عکس ها را باید درون آن کپی کرد چیست؟
متشکر
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع