پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: فعال کردن سئو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
من میخوام بدونم فعال کردن سئو خوبه یا نه ؟ یکم داشتم اطلاعات جمع میکردم که به این برخوردم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتم بهتره از دوستای عزیز کمک بگیرم
نه دوست عزیز سئوی خود جوملا هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه، فقط بحث در این سایتم بیش تر به این مربوط بود که وقتی صفحات شما در گوگل ایندکس شدن و بعد سئو رو فعال کنیدیه سری صفحات که با آدرس قبلی بودن با ارور 404 مواجه می شن که می شه ریدایرکتشون کنی و بعد یه مدت مشکل تو گوگل برطرف می شه و صفحات جدید ایندکس می شن، البته بهتره از اول سئو فعال باشه. سئوی خود جوملا واقعا خوبه و در نسخه 1.7 بهتر از 1.5م شده البته همون 1.5م واقعا عالیه و با رعایت یه سری نکات می تونین واقعا سایت بهینه ای داشته باشین از نظر سئو.
من الان میخوام سئو رو فعال کنم یه موردی که برا پیش اومده تو هاست htacces.txtدارم یدونه هم htaccesالان من باید htacces .txtرو تغییر بدم ؟ اگه اره که پس این htacces چیه ؟
محتویات htaccess.txt رو کامل در انتهای
کد:
.htaccess
کپی کن و مد ریرایتر رو فعال

یا حق
من اصلا متوجه نشدم .. من میگم دوتا htaccess میبینم یکی پسوند txt داره یکی فقطhtaccesمیگم این یکی htaccess چیه ؟
الان میخوام این پسوند رو تغییر بدم محتویات رو پاک کنم تو htaccess.txt?
نه دوست من . اونیکه .txt داره آخرش برای جوملا هست و اونیکه در ابتدا نقطه داره (نداشت بذارید) برای هاست و فایل اصلی و مورد نظر ما .
شما ابتدا برید به فایل
کد:
htaccess.txt
حالا تمام محتویات همین فایلی که پسوند txt داره رو کپی کنید تو فایل
کد:
.htaccess
و ذخیره رو بزنید.
این فایل بالایی در ابتدا یه نقطه داره و میتونید اون رو با یه ویرایشگر مانند نت پد باز کنید و کد ها رو پیست کنید .
در آخر هم به تنظیمات بروید و تنظیمات سئو را فعال کنید .
و من ا... توفیق .
یه سوال دیگه شرمنده فایل htaccess من این شکلیه >>>>> /.htaccess این درسته ؟
دقت کنید دقیقا به همین شکل :
کد:
.htaccess

یعنی نقطه پسوند نیست ، بلکه در ابتدای htaccess قرار داره .
یا حق
خوب الان ارور 404 میده صفحهام؟
خوب وقتی فقط mod_rewrite رو فعال میکنم اروری نمیده ... دلیلش چیه که وقتی موتورهای چستجو رو فعالم میکنم ارور 404 میده؟
ببینید گاهی این مشکل پیش میاد.اگر هاست شما اجازه استفاده از فایل اچ تی اکسز رو داده باشه شما مشکلی ندارید.
بعد از فعال کردن کش سیستم رو خالی کنید و دوباره تست کنید چون ابتدای کار با این ارور مواجه میشوید !
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع