پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کلاهبرداری بعضی از شرکتها و راه حل
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام خدمت شما

یک شرکتی هست با این آدرس اینترنتی ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این شرکت بنظر میاد توی بندرعباس باشه ، برای چندتا شرکت دیگه سایت طراحی کرده که اکثر سایتهایی هم که طراحی شده با نرم افزار آرتیستیر بوده و مبلغ کلانی هم دریافت کرد ه . خب حالا بماند چقد کلاه برداری کرده ... !

برای یه شرکتی سایت طراحی کرده که از دوستان من هست و چون سایت ضعیفی طراحی شده بود ، من براشون یه سایت جدید زدم ... دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، حالا که از ایشون میخوایم اطلاعات هاست و غیره رو بده ، میگه که هاست اشتراکی هست و نمیتونم بدم ، هاست رو از جای دیگه خریداری کردیم الان بیشتر از 2 هفته است حتی NS سایت رو به هاست جدید تغییر نمیده و طفره میره ....

به نظر شما با این آقا باید چه کار کرد و دامین رو چطوری پس گرفت ؟
باید دید این شرکت ثبت شده هست یا نه
اگر ثبت شده باشه میشه از مراحل قانونی بر علیه شرکت شکایت کرد
والا از دست این افراد نمیدونم باید چیکار کرد !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این سایت پلیس فتا است !
درون جستجو کنید و توضیحات رو بخونید ببینید میتونید ازش شکایت کنید !
والا این ملت نمیدونم چه فکرایی میکنن ؛ آدمو ساده گیر آوردن ؟!
به گفته خودشون یک شرکت هستند
طبیعتا شرکت ها دارای شماره ثبت هستند می توانید به راحتی از آنها شکایت کنید
که پلیس فتا راه را برای این گونه مشکلات باز گذاشته
انشاالله در سال آینده سایتهای بدون مجوز بسته شده و کاربرا یک نفس راحت خواهند کشید
Rose
اول اینکه سایتی هم خود شما زدی با ارتیستر هست
دوم اینکه من هم اگه باشم اطلاعات هاست رو نمیدم مگر اینکه انکود کرده باشم
ولی در خصوص dns قانونا باید اون کار رو بکنه و همکاری کامل داشته باشه
اولا که وقتی از چیزی خبر نداری حرفی نزن ، اونی که آرتیستر هست اونا زدن ( این سایتیه که من زدم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)

دوما هر طراحی وظیفه ش اینه که سایت رو طراحی کنه نه اینکه حقوق مالکیت سایت رو هم داشته باشه
اگه زحمتی نیست به پست اولت نگاه کن نوشتی ( من براشون یه سایت جدید زدم ... دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، )
دوم اینکه حقوق مشخصه
سوم اینکه ادب چیز خوبیه اونم در حضور جمع
آیا قراره سایت زدیم اطلاعات هاست هم بدیم برن کپی بگیرن و...
خیر
حقوق اینه که دامنه به نام مشتری باشه و پشتیبانی مناسب و کیفیت هاست خوب به مشتری بدیم
نظر بقیه چیه ؟
بنظر من اگه سایت اختصاصی زده شده باشه این حق مشتریه که طراح از رو سایتش کپی نزه و تک بودن سایتشو بخواد ، و اطلاعات کاملا در اختیار خودش باشه ! ... مگر اینکه شرایط قبل از طراحی اینو بگه که فکر نمی کنم کسی اینجوری بخواد .
حالا باید منتظر نظرات دیگر دوستان هم باشیم
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع