پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: سرعت لود سایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
سرعت لود سایت من چند روزی است پایین اومده
درواقع نوسان داره دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدیر هاست میگه این مشکل سراسری این ترنت ایران است دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این مطلب رو گذاشتم نظر مدیران محترم و دوستان رو بدونم
تا این مشکل حل شود
پاینده باشید
دوست عزیز در این سایت می توانید سایت خود را آنالیز کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آن هم که گفته سرعت اینترنت ایران پائین است دقیقا درست گفته !
سلام
راستیش من اطلاعاتم کامل نیست
ولی مشخصه که سرعت لود سایتم چند برابر از سایتهای دیگر و مخصوصا همین جومینا پایین تره
آیا این مشکل از هاسته یا از سیستم سایت
درود
سلام
دوست عزیز این سایت بر چه مبنای این اطلاعات میده
اینم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ببینید خوبه یا بد
از جی زیپ هم مشکل گرفته درسته
اساتید گرامی من از برتینا سرویس میگیرم خوب برتینا میزارجی زیپ رو فعال کنیم یعنی پشتیبانیش فعال اگه کسی خبر داره بگه
چند روز پیش که صحبتی درباره اوکسوال کرده بودین خواستم سایتت رو ببینم ولی اونقد کند بود که بیخیال شدم ، بنظرم ربطی به سرعت اینترنت نداشته باشه ، باید جای دیگه دنبال مشکلش باشی ، نمیشه همه ایرادات رو سر سرعت پایین اینترنت خالی کرد !
دوست عزیز
شما از مدیر هاست بپرسید جابجایی سرور نداشته
و دیگر اینکه سعی کنید نامی از شرکت ها ی ارائه کننده هاستینگ در پست های خود نبرید.
موفق باشیدRose
آقا این از سرعت اینترنت گذشته !!!
اگر جوملای دیگری روی این هاست نصب دارید تست کنید ببینید اون همینگونه است یا خیر !
این احتمالا بخاطر همون سرور باشه !
منم بعید میدونم متاثر از سرعت پایین باشه .... چون تا همین الان که دارم مینویسم سایت بالا نیومده ! اگه تونستی برو مدیریت ، از تنظیمات کلی کش رو در مدت کوتاهی فعال کن . از پلاگین های افزایش سرعت مثل iceSpeed هم استفاده کنی خیلی خوبه .
یکسری کد اچ تی اکسس هم هست که باعث میشه تصاویر در مرورگر کش بشه و باعث افزایش سرعت میشه.

یا حق
افزون هایی که نصب کردید رو به ترتیب غیر فعال کنید احتمالا مشکل از اوناس، یا این که هاستتون مشکل داره! برای تستش می شه یه صفحه html که فقط چند تا عکس مطلب داره تو هاست آپلود کنین و اگه اونم کند اومد مشکل هاستتون!
سلام
بله چند هفته پیش جابجایی سرور داشته...
من اکسوال رو هم نصب کردم اون هم سرعتش پایینه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در مورد مشکلی که از این جابجایی سرور موجب شده
چه کاری باید کرد؟63
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع