پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: منو با قابلیت باز شدن از راست به چپ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام من یک ماژول از سایت جومینا گرفتم که نوشته بود منو از سمت راست به چپ باز می شه ولی من این ماژل رو نصب کردم ولی جواب نمی دهد
نمی دانم باید چکار کنم
دوست گرامي لطفا توضيحات بيشتري بدين تا دوستان بتونن بهتر ارهنمايي کنن. يه دمو هم بدين خيلي خوب مي شه.Ok

منو ها در جوملا منو عمودی باز شونده طراحی جومینا مشاهده در قالب PDF Array چاپ Array فرستادن به ایمیل
( در پی درخواست های مکرر بازدید کنندگان از سایت این افزونه به مناسبت ولادت ابوالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز عمومی شد ) منو باز شونده عمودی ، مازولی است که خود من به توصیه یکی از دوستانم نوشته ام این ماژول به صورت عمودی میباشد و زیر منو ها به از سمت چپ منو های زیر منو دار با افکتی زیبا باز میشود . همچنین ملاک باز شوندگی سمت راست فرض شده است که از این حیث نقصی که در افزونه های مشابه وجود دارد را کاملا مرتفع مینم

این منو برای مرورگرهای مختلف بر اساس خصوصیات زبان فارسی ست شده است و بسیار زیبا میباشد .

از خصوصیات آن میتوان به 100 درصد قابل تنظیم بودن عناصر منو و همچنین افکت زیبا و مشخص شدن منو هایی که دارای زیر مجموعه میباشند با درج یک علامت میباشد

لینک سایت ارائه دهنده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من از این منو تو یکی از سایتهام استفاده کردم خیلی خوب کار میکنه البته با بعضی از افزونه های دیگه مثل تب ساز مشکل داره
خوب شما چطوری از این منو استفاده کرده اید چون من هم استفاده کردم ولی عمل نمی کنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

می توانید نگاه کنید
شما نوع کلاس منو را بر روی چه چیزی تنظیم می کنید؟
قالب را یک بار تعویض کنید و تست کنید.
و نتیجه رو اعلام کنید.
Rose
این منو مشکل داره
منم چند جا استفاده کردم اما ...
اره درست میگی چرا اینطوری امده!!!!
هیچی هم که نصب نکردی دسترسی بدید به آقای محمدجانی ازشون خواهش کنید براتون درستش کنن
اگه وقت نکردن بگید من درخدمتم.
شما قالب سایت رو عوض کنید، ببینید درست میشه یا نه.
اگه نشد دسترسی بده تا برطرف کنیم.
دوست عزیز برات درست کردم.
1- زیر منو برات قرار دادم
2- کمی تو css قالبت تغییر دادم.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع