پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: منوی درختی نمایش بخش و مجموعه ومطالب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
راستش قصه از این قراره عزیز
من یه ماژول نمایش محتوا با عکس به نام Lof ArticlesSlideShow Module نصب کردم و در حال نمایش عکسه
بعد میخواستم که بصورت منوی درخی با قابلیت نمایش بخش و مجموعه ها و مطالبم یه منو داشته باشم که از ماژول mod_clo استفاده کردم و سیستم قبل از نصب گفت که باید System - Legacy رو فعال کنید! بعد فعال کردم و نصب کزدم
اما دیگه اون ماژول Lof ArticlesSlideShow Module تصاویرم رو نشون نمیده و کار نمیکنه
اگر میشد همینmod_clo رو راه بندازم که با این ماژوله کار کنهو تداخل نداه خوب بود.
اما الان دنبال یه جایگزین باید بگردم که نهایتا از com_swmenupro7.2 استفاده کردم اما نتونستم چیزی رو که میخوام دربیارم
لطفا کمک کنید
دلیلش اینه که زیرمنو نذاشتید، اگه زیرمتو بزارید قسمت های بالایی به صورت فولدری می شن مشابه لینک سایتایی که دادید، اگه عکسی و دمویی که داخل خود swMenu هم هست ببینید شبیه چیزی که درخواست دادید.
درسته،لطفا راهنمایی کنید که چطور زیر منو درست کنم. و اگر امکان داره یه راهنمایی مختصر و مفید از 0 تا 100 کار با com_swmenupro7.2 را بذارید تا همه بهره برداری کنند
ضمنا خطوط مربوط به نمایش ساختار درختی هم مرتب نشون داده نمیشه،
خوب چرا اون دوتا سیستم با هم کار نمی کنن؟ منظورم Lof ArticlesSlideShow Module و mod_clo است
دلیل تداخلLof ArticlesSlideShow رو نمی دونم، ولی من روی سایتی که این اسلایدر رو داشتم همین چند وقت پیش به جاش JV Hedline module رو ریختم و استایل jv Lago ش رو انتخاب کردم و با این که تو همون سبکه ولی بهتر از نظر من. نصبش کن شاید تداخلی نداشت و مشکلت حل شد.
البته تجاریه جستجو کنید راحت پیدا می شه ولی.
لطفا یه منوی درختی که قابلیت نمایش بخش ها و مجموعه ها رو داشته باشه معرفی کنید
در همون Menu Module Settings منوتون در swMenu گزینه Hybrid Menu رو روی بله تنظیم کنید.
نقل قول: ارسال شده توسط ofr.ir - امروز ۱۱:۵۷ صبح
لطفا یه منوی درختی که قابلیت نمایش بخش ها و مجموعه ها رو داشته باشه معرفی کنید

ببین این چه جوره ... البته خیلی درختی نیس !
سلام
منویی که مورد نیاز بنده است یه چیزی تو این مایه هاست :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نیاز دارم که بصورت درختی و جمع شو مطاب داخل بخش و مجموعه رو نمایش بدم
لطفا کمک کنید
تا الان کلی ماژول امتحان کردم اما هیچ کدوم جواب نداد به جز mod_clo که وقتی اونو فعال میکنم بعضی چیزای دیگه از کار میفته
لطفا کمک کنیــــــــــــــد
همون منویی که بهتون معرفی کردم همین کار رو انجام میده ولی باید کمی سی اس اس ها ویرایش بشه تا با فارسی سازگار بشه.
تمامی منوهایی که این قابلیت رو دارند تقریبا به شما معرفی شد و حتی منو تجاری هم برای شما ارسال کردند !
همون منویی که در ارسال زیر به شما معرفی کردم این قابلیت رو داره.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما همین رو استفاده کنید و اگر نتونستید سی اس اس ها رو ویرایش کنید در انجمن درخواست بدید.
درسته!
اما وقتی میخوام استفاده کنم باید system_legacy رو فعال کنم
بعد این باعث میشه یکم سایتم آیتم هاش خوب نمایش داده نشه عزیز
بعد بعضی ماژولامم از کار میوفته
راهه دیگه نداره!
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع