پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: سایت اموات
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
دوستان عزیز و گل می خوام یه سایت اموات راه اندازی کنم که هر کی میمیره ما اعلام کنیم . مثل برای پول دار ها و بعضی اشخاص بزرگ داخل شهر ها خیلی بدرد می خوره دوستانی که با این ایده موافق هستن در باره اسم سایت و ایده ها شون در این باره توضیح بدهد .

سایت که در آخر درست میشه به این شکل هست که مرده های جدید تصویرشون بصورت اسلاد شو با نام و نام خانوادگی بصورت متحرک نمایش داده میشه و برای هر مرده ای 2000 تومان پول گرفته میشه یکی از حسنات این کار هم مادی و هم معنوی به این شکل هست که هکسی که دوست داره مثلاً به یاد مرده فاتحه می خونه و از آن جایی که گفتم بعداً چون مرده های سایت زیاد میشن وسایت معروف میشه هرکسی که میخواست مثلا آن ور خارج بود می خواست ببینه رفیقش مرده که چه جور قبرش رو پیدا میکنه توسایت ما هم برای اطمینان سری میزنه .

دوستانی که موافق هستن اول صلوات دوم ایده رو گسترش بدن چون این کار بزودی انجام میشه

چیز دیگه ییکه هست که شاید شما هم اشاره کنید هرروز مرده داریم . و گه روزی 10 تا داشته باشیم . هم از نظر مادی خوبه

دوستان اگر موافق بودید باه هم گروهی اینکار رو انجام میدیم .

راستی شوخی نمی کنم و اصلا چون از نظر اسلام هم خیلی صواب داره
[تصویر:  Moteajeb.gif]

جلل الخالق ! بنظر من که بهتره پرونده شون بسته باشه
(۱۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۵:۰۳ صبح)Pourdaryaei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر:  Moteajeb.gif]

جلل الخالق ! بنظر من که بهتره پرونده شون بسته باشه
یه جورایی موافقم ! [تصویر:  Vaaaaay.gif]

کلا ایده هاتون یه بعد روحی و آخرتی داره !

ولی در کل نظر خاصی ندارم !! فقط امیدوارم موفق باشید .
با خوب و بدش کار ندارم ولی ممکنه با این کار معروف بشی.
جالب بود
بی سابقه است
خوشم اومد
جالبه
آخرش به این میرسیم که همش فکر کنیم ما کی میمیریم
فکر کنم یه جورایی تو روحیه تاثر منفی بزاره
درود
خيلي باحالي
من نشستم يه سايت واسه مسافرت كه يكي از بزرگترين جستجوهاي مردم بعد از محصولات الكترونيكي و خاك بر سري در ايران و جهان هست ساختم و رنك الكسا رو از نود و ده ميليون رسوندم به 6000 ايران و هنوز به آرمانش شك دارم.
خدايي نصف ملت ميترسن اصلاً وارد سايت اموات بشن.
يه سايت راه بنداز كه مردم بتونن تاريخ عقد و عروسيشون رو با جزئيات وارد كنن و براشون هر سال در سالگردش تبريك ارسال بشه و بتونن شجره نامه ايجاد كنن و بچه ها و نوه هاشون رو ثبت كنن.
در كل دنبال شادي باش بخدا مرديم از غصه.

عزيزم شوخي كردم.
به نظرم ايده نوين و احتمالاً منحصر به فردي هست.
بهت پيشنهاد ميكنم اسمش رو بزاري دارباقي.آي آر
اميدوارم كه بتونيم پروفايل هاي جذابي در سايتت داشته باشيمBravo
شادي روح خودمون صلوات
ایده رو از کتاب مردگان مصریای باستان گرفتی نه ؟ :D فکر کنم عکس منم یه مدت دیگه باید بزنی توش !

بنظر من سایت دوست یابی و ... بهتر جواب میده
سلام
از كامپوننت هاي رزرواسيون هم ميتونين براي رزرو قبر استفاده كنين
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع