پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: انجمن ساز گفتگو نسخه 1.4 Discussions
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  referenz_codingfish-430x300.jpg]

Joomla 1.5 :j17:
Component Module

نسخه 1.4 جدیدترین نسخه انجمن ساز گفتگو که برای جوملا 1.5 و 1.7 بروز شده و یکی از اولین افزونه هایی هم هست که میتونید بصورت کامل و درست روی جوملای 2.5 بتا نصب و تست کنید .

این انجمن ساز خیلی ساده بر خلاف انجمن سازهایی مثل کیوننا و آگورا پیچیدگی خاصی نداره .

این انجمن ساز رو قبلا در همین انجمن معرفی کردم و اولین فارسی سازی هم پارس جوم انجام داده

نسخه دمو انگلیسی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسخه دمو فارسی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پکیج شامل کامپوننت اصلی ، ماژول آخرین ارسالها و ماژول کاربران آنلاین ...

ضمنا ً این کامپوننت با ماژول Primezilla هماهنگی کامل دارد و میتوانید برای پیام خصوصی نیز استفاده کنید ...

اگر کسی خواست این افزونه ها رو فارسی کنه همینجا اعلام کنه من فایل زبانش رو دارم ولی وقت نمیکنم روی کامپوننت کار کنم ...
سلام
آقا ممنون از اين افزونه اماكنش هست فارسي اين انجمن سازو بزارين يا اگه زبونشو ميزارين طريقه نصب و فارسي كردنشو بگين
راستش امکانش که هست من نسخه 1.3 رو قبلا کامل فارسی کردم ، نسخه 1.4 هم ترجمه کردم ولی بعضی قسمتهاش باید RTL بشه ... نسخه 1.5 برای ترجمه زیاد مشکلی نداره ولی نسخه 1.7 باید یکسری فایلهای php هم ترجمه بشه ....
سلام

دوستایی که وقت کافی دارن و با CSS هم بلدن کار کنن من این کامپوننت رو ترجمه کردم ، سی اس اس هم یذره دستکاری کردم ولی یه سری جاهاش باید راست چین بشه که دیگه از توان علمی بنده خارجه !

کامپوننت 1.7 هم باید توی فایلهای php استرینگهای JText ترجمه بشه که اونم وقت نداشتم ... اگه کسی حالشو داشت که بقیه کار رو انجام بده ...
بعضی موقعها با این انجمن مشکل پیدا میکنم ! موقع آپلود فایل خطاهای عجیب غریب میده !!!

فایل رو ریموت آپلود کردم ... یکی زحمت پیوستش رو بکشه

با سلام خدمت شما

قبلاً این افزونه رو معرفی کرده بودم ، امشب وقت شد که نسخه 1.4 برای جوملای Joomla 1.5 البته فقط Component رو به فارسی صد در صد ترجمه و راست چین کنم ...
ارسال جدید نزدم که کاربرها سردر گم نشن ، انشالله فعلا کامپوننت رو ترجمه کردم تا فردا پس فردا بقیه رو هم آماده میکنم .

Devil

لینک دمو فارسی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک دانلود : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع