پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل نمایش سایت در IE
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان
ببخشید دوباره مزاحم شدم.
سایت من در مرورگر های فایرفاکس ، اپرا و ....
درست نشون میده.
اما در مرورگر IE در همه ی نسخه هاش ناقص نشون میده.
لطفا راهنمایی کنید تا من این مشکل را برطرف کنم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون
Joomla 1.5
Rose
کسی از دوستان و مدیران پاسخ گو نیست؟
خیلی واجبه
منتظرم دوستان
سلام تا جایی که من یادم میاد و همچین مشکلی داشتم
داخل پوشه css قالبتون یک فایل با نام template.ie6.css ، template.ie7.cs و هر ورژن از اکسپلورر که خواستید ایجاد کنید
و کدهای زیر رو داخلش وارد کنید و کمی هم مسیر و نام فایلهایی که فراخوان کرده رو با فایلهای قالبتون جایگزین کنید
بدرود.
ممنون
ولی نشد . دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما میتونید برام درست کنید؟
ممنون میشم.
قالب سایت و برام بفرست سعیم و میکنم22
دوست عزیز من هر قالبی را که نصب و قرار میدم تو IE ناقص نشون میده؟
چه کار کنم تنها این قالب که نیست.
پس با این حساب عزیز من از قالب نیست از یکی از افزونه هاته همه رو غیر فعال کن اگه درست شد یکی یکی فعالشون کن تا مشکل پیدا بشه.
هرکاری بگید کرم ؛ کامپونت هامو پاک کردم؛ماژول و پلاگین هارو پاک و از اول نصب کردم؛قالبم هم همینطور؛ولی...
اگه قالب رو هم عوض کردید و نشد ، ظاهرا دیگه باید Plugin ( شایدم Component و یا Module ) رو نصب کنید و به کاربران اینترنت اکسپلورر هشدار بدید !
البته اگه تو اینترنت برای جست و جو قالب جمله ی "سازگار با اینترنت اکسپلورر " رو هم سرچ می کردید به نتایج خوبی میرسیدید ....
اون قالبایی که تست کردید با آرتیستر بودند ؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع