پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: شبکه مجازی پروفایل دهی ODude
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  a1.jpg]

:j17::j16:
Module Component Plugin

ایجاد یک شبکه مجازی پروفایل دهی برای جوملا با امکانات زیر

امکان اضافه کردن سیستم پیام خصوصی ، گالری تصویر نامحدود ، دعوت دوستان ، سیستم امتیاز دهی ، ورود به سایت با هر کاربری ، برچسب متای فیس بوک ، ارسال نظر از طریق فیس بوک ، کادرهای سفارشی و ...

نسخه رایگان و تعدادی ماژول تجاری برای جوملا Joomla 1.5 :j16: :j17: که البته این نسخه که معرفی میکنم برای جوملای 1.5 نیست و از سایت سازنده قابل دریافت است ...

کامپوننتی که سایت شما را به سایت اجتماعی شبیه facebook ، Myspace و hi5 بصورت خصوصی/عمومی تبدیل کنه .

مثل خیلی از کامپوننتهای اجتماعی دیگه که به هسته جوملا کار میکنند ( طبق گفته سایت سازنده )

* به هیچ وجه به هسته جوملا کاری نداره
* با بیشتر افزونه های جوملای بر اساس کاربر خوب کار میکنه
* احتیاجی به ادغام و غیره برای انتقال اطلاعات از قبیل ( نام ، ایمیل ) نداره
* حذف کامپوننت کاربران عضو شده را حذف نمیکنه
* ماژول ورود به سایت پیش فرض جوملا . ( تابع ورود فیس اضافه شده ) که البته تجاری است
* ثبت نام پیش فرض جوملا
* ریست پسورد پیش فرض جوملا
* تنظیمات از مدیریت جوملا به سادگی
* سیستم خرید امتیاز

نسخه دمو : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

---------------------

کامپوننت این افزونه تا حدودی ترجمه شده و بعضی از فیلدها باید دستی فارسی بشه
ماژولها ترجمه نشده
سلام
قبلا اين رو من كامل ترجمه كرده بودم و در جومينا منتشر شده بود
پس الکی وقت گذاشتم روش ! نگاه نمیکنم سایتهای دیگه رو از بس سرم شلوغه اینا رو هم سرکار ترجمه کردم ، کامپوننتش یه جا نیاز داشتم
به هر حال از شما استادان گرامی ممنونیمRose
امروز افزونه سایت جومینا رو یه نگاهی انداختم ، خب انگار زیاد هم دوباره کاری نشده چون اون نسخه برای Joomla 1.5 هست و نسخه 2.4.1 هم هست
چطوری نصبش کنم؟
این پنجتا فایل رو بعد از اینکه دان کردم نصبشون کنم خودشون کار میکنند؟؟؟
مثل بقیه افزونه های دیگه نصبش میکنی ، اولیش کامپوننت هست و بقیه هم ماژولای اون
نسخه دمو بازنمیشه
برای منم باز نمیشه احتمالا مشکل از اینترنت ملی ماست
لینک مرجع