پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: بهترین سئو ساز
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام به دوستان و اساتید گرامی
بنده بهترین سئو ساز را لازم دارم.
چون مطالب سایت من از نوع مطالب حقوقی میباشد ، و مطالب حقوقی هم کم تو اینترنت پیدا نمیشه ، یکی از بهترین سئو ساز ها رو لازم دارم تا بتونم مطالب سایتم را در جستجوگر گوگل به رتیه های بالا ارتقاع بدم.
لطفا افزونه ای برای من معرفی کنید تا بتونم این کار را به نحو احسن انجام بدم.
اگر ممکن هست افزونه فارسی معرفی کنید.
ممنون

Joomla 1.5

Rose
کسی از مدیران و استادان پاسخ گو نیست؟
با درود
منظورتون افزونه ای مربوط به سئو هست دیگه؟
دوست گرامی اگر قرار بود با یکی دو افزونه سئو سایتبهبود پیدا کنه که الان در اینترنت بلبشویی بود ...
در فرم چند سئو ساز معرفی شده. اما تنها نصب کردن این افزونه ها کافی نست. راه های زیادی باید طی کنید تا سایت شما در موتورهای جستجوگر روند صعودی پیدا کنه. مثلاً یکیش لینک کردن سه طرفست که گوگل در قوانین جدیدش خیلی رو این مورد تاکید داره. یا مثلاً لینک گرفتن از سایت های دارای پیج رنک بالا
یا حتی مهمتر از اینها مطالبی که برای اولین بار داره منتشر میشه و یعنی کپی برداری از سایت دیگه ای نیست
و یه مورد دیگه اینه که سرورتون از سرعت خوبی برخوردار باشه
و...
این افزونه ها فقط آدرس سایتتون رو قابل خواندن و فهمیدن به موتورهای جستجو می کنه و تا اونجایی که من اطلاع دارم کار خاصی نمی کنن.
شما با نصب این افزونه ها تنها یک قدم از راه رو برداشتید.
باز هم اساتید بهتر از بنده اطلاع دارند

موفق باشید
مرتضی پورمحمد
بدرود
(۱۳-۱۰-۱۳۹۰ ۱۲:۲۸ صبح)farjadp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مثلاً یکیش لینک کردن سه طرفست که گوگل در قوانین جدیدش خیلی رو این مورد تاکید داره.

لطفا توضیحاتی در این مورد بگید‏↳‏
ممنون
Joomla 1.5
از نظر من سئوی خود جوملا بهترینه
بارها از سئوسازهای مختلفی استفاده کردم اما بعد از مدتی به مشکل برمیخوره و مجبوریم غیر فعالش کنیم و در این حالت هرچی لینک سئو در گوگل ایندکس شده باشن به مشکل بر میخوردن

با این حال توصیه نمیکنم که استفاده کنین
با احترام
لطفا اگر ممکنه کامپونتی معرفی کنید.
در ضمن فارسی باشه بهتره
اگه میشه جواب سؤال بالایی که پرسیدم بدید.
ممنون
RoseRoseRose
بهترین راه اینه سئو خود جوملا را فعال کنید و همچنین از پلاگین فارسی کردن نام مستعار هم که بچه ها در انجمن معرفی کردند استفاده کنید !
اقای پور محمد هم در مورد اون سوال انشاالله توضیح خواهند داد !
درود
من در حال حاضر تمام پتانسيل بهينه سازي سايت براي موتورهاي جستجو را روي يك كامپوننت، يك پلاگين و سيستم بهينه ساز هسته جوملا گذاشتم.
1- كامپوننت سئو باس براي متاتگ ها و متاديسكريپشن ها
2-پلاگين سئو سيمپل براي بهينه سازي آدرس ها
3- افزايش كلمات كليدي در تنظيمات كلي سايت(بالغ بر 50 صفحه A4 كلمه كليدي در سايت ايران سفرياب)
كامپوننت سئوباس به نظر من حرف نداره و واقعاً تاثير گذاره.
پلاگين سدو سيمپل رو خيلي وقته استفاده ميكنم و نوع آدرس نويسي اون رو هم من و هم گوگل ميپسنديم
خود جوملا هم كه من مخلصشم حرف نداره
چطوری سئو ساز خود جوملا رو فعال کنم
از طریق بخش ادمین جوملاتون به قسمت مدیریت پلاگین ها بروید و تیک کنار گرینه System - SEF رو بزنید و از بالا روی کلید فعال ، کلیک کنید
به همین سادگیRose
برای این منظور در انجمن آموزش های جوملا یک آموزش قرار دادم که البته فقط چند سطر آخر رو ترجمه نکردم که در سایت منتشر کننده موجود است !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع