پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: عکس به صورت پاپ اپ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
از دوستان کسی میدونه رو قالب ارتیستیر چجوری میشه رو یه عکس کلیک کرد به صورت پاپ آپ رو همون صفحه باز بشه و بقیه صفحه تاریکتر بشه؟
مثل فیس بوک
دوست عزیز
این قابلیت را می گویند لایت باکس
شما کافیست عبارت "لایت باکس" را در انجمن جستجو کنید.
نتیجه افزون هایی است که این قابلیت را دارند
شما بعد از دریافت آن را نصب کرده و در موقعیت مورد نظر قرار دهید و افزونه ها کلا در همه قالب ها نصب می شوند حتی قالب های طراحی شده با آرتیستر
موفق باشیدRose
اونیکه گذاشتن فقط برای 1.7 است من 1.5 کار میکنم چیزی ندارین؟
سلام دوست عزیز

به این صفحه بروید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
khob in be nazare shoma be darde man mikhore? man mikhastam ro ax k click mishe pop up baz beshe in ke ye chiz digas aziz!!!
دوست عزیزInlove
پستهای ارسالی شما باید به زبان فارسی نوشته شود
هم خواندن سریعتر می باشد و جستجو واژه برای موتورهای جستجو سریعتر می باشد.
لطفا قوانین را رعایت کنید
با تشکر از همکاری شما
Rose
برای جوملا 1.5 هم موجود است !
از ماژول زیر استفاده کنید !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در آخر هم اینکه لطفا فارسی تایپ کنید چون تاپیک های فینگلیش پاسخ داده نمیشوند !
با تشکر
اینو گرفتم ولی هیچ ایتمی برای تغییر نداره میدونید چجوری کار میکنه؟
من تست نکردم
ولی لینک زیر نتیجه جستجو در جوملای جهانی است و بد نیست این افزونه ها رو یه بررسی اجمالی بکنید !

البته بد نیست افزونه زیر را هم تست کنید

فکر کنم اشتباه متوجه شدید من چی میخوام.

من یه ماژول میخام که روی عکسهای که توی سایتم هست میزنم به صورت پاپ اپ باز بشه!!! فقط همین
دقیقا مثل این :
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع