پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: پلاگین امنیتی اضافه کردن کلید دسترسی به مدیریت سایت AdminExile
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
joomla 3.0 نسخه سازگار با جوملا 3.0 نیز به پیوست اضافه شد !
[تصویر:  1297976250_1_e6361fe739.png] [تصویر:  1327598478_1_d031a55be6.png] [تصویر:  1310436427_1_2c5d1aca42.png] [تصویر:  1297377891_1_52f424042d.png]

[تصویر:  1324579917_1_9cb9a365ce.png]

سلام و درود
توسط این پلاگین امنیتی میتونید یک کلید دسترسی برای ورود به قسمت مدیریت سایت ایجاد کنید !
قبل از نصب این پلاگین ادرس مدیریت سایت شما بصورت زیر است :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد از نصب و انتخاب کلید رمز بصورت زیر :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

adminexile در اصل کلید انتخابی شما خواهد بود و میتوانید به دلخواه انتخاب کنید !
بعد از کلمه administrator هم یک علامت سوال حتما باید قرار گیرد !

فکر میکنم چون پلاگین JSecure تجاری شده سازنده این پلاگین آن را منتشر کرده است !

اگر کلید دسترسی را فراموش کردید و مشکلی پیش اومد میتوانید از طریق PhpMyadmin مراحل زیر را انجام دهید :

کد:
Did you lose access to your backend, or did you forget your access key? Use your MySQL administration tool and execute this query:

UPDATE `#__extensions` SET `params` ='{"key":"adminexile"}' WHERE `name` = 'PLG_SYS_ADMINEXILE'

This will reset the access key to 'adminexile' (the default).

To disable the plugin entirely, run this query:

UPDATE `#__extensions` SET `enabled` = 0 WHERE `name` = 'PLG_SYS_ADMINEXILE'

You must replace "#_" with your DB prefix (default is jos, but you may have chosen something different during your install).

ممکن است با آی پی ایران قادر به مشاهده سایت سازنده نباشید
خیلی ممنونم بابت معرفی آن و توضیح رفع مشکل آن
با سلام دوست عزیز ،
لطفا قوانین را رعایت کنید و به جای تشکر متنی و بالا آوردن پست ها ، از دکمه ی تشکر و یا اعتبار دهی استفاده کنید.

ممنون از همکاریتون
تاپیک با اضافه شدن نسخه سازگار با جوملا 2.5 بروز رسانی شد و تایک منتقل شد !
سلام
من دیشب این پلاگین رو نصب کردم ولی گویا فقط با اسم پیش فرضش میشه وارد مدیریت شد ، سوالم اینجاست که کجای فایل php باید این اسم رو عوض کنیم ، چون به هر حال حدس زدن این خیلی ساده است
لاین 43 فایل adminexile.php رو چک کنید.البته بک اپ فراموش نشود و یا روی لوکال تست کنید !
جناب گنجی من پلاگین JISecure My Site رو پارسی شدش رو برای 2.5 خیلی وقته قرار دادم که از این پلاگین بهتر عمل می کنه و تجاری هم نیست

و بابت معرفی این افزونه هم متشکرم

لینک تاپیک رو هم در اینجا قرار دهید !
با تشکر از شما
سلام من یه پلاگین بر روی سایتم نصب کردم که آدرس ورود به مدیریت را تغییر می دهد
ولی حالا هر چی سعی میکنم نمی تونم وارد آدرسی که به پلاگین دادم نمیشه

می خواستم ببینم شما می تونید برام این پلاگین را حذف یا راه دیگه ای برای ورود مدیریت جوملا را پیدا کنم
hazratmohsen.com/administrator
که به
hazratmohsen.com/administrator/?hazratyas=yas511
یا
hazratmohsen.com/administrator/?hazratyas=yas@#!
تغییر دادم
اسم پلاگین
plg_adminexile_j25
است.
خواهشا راهنمایی کنید وگرنه باید از ابتدا سایت را طراحی کنم.

هرچه قدر سعی کردم در php myadmin کد هایی که قرار دادین را جشتجو و پاک کنم نتونستم خواهشا راهنمایی کنید.
اطلاعات ورود به جوملا و هاست رو برای من ارسال کنید تا حذفش کنم.
لینک مرجع