پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: افزونه نمايش اطلاعات ارسالي فرم ها (xForms Display Records) براي جوملا 1.5+1.6+1.7
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
اما در عمل ظاهرا جواب نمیده...

لینک ها
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته ظاهرا من اشتباه متوجه شده این پلاگین برای نمایش خود فرم در محتوا است نه محتوای فرم
سلام
منو ایکس فرم رو نصب کردم ولی تو قسمت نام فرم اصلا اسم آر اس فرم نمیاد
[تصویر:  j528_3.png]

من اومدم با همون کار کردم و یه فرمی رو طراحی کردم ولی محتویات رو نشون نمیده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد اومدم برزینگ فرم رو نصب کردم بعد اونو شناخت ولی بازم هم محتویات رکورد هامو نشون نمیده

[تصویر:  b621_1.png]
بعد اومدم تو قسمت آماده کردن جزییات تغییرات لازم رو هم انجام دادم ولی بازم محتویات رو نشون نداد
چی کار باید یکنم

$items["name"]["value"] = "<b>".$items["family"]["value"]."</b>";

میشه راهنماییم کنید ممنون میشم
سلام
میشه کسی راهنماییم کنه فیلم آموزش در یوتوب رو دیدیم و طبق همون هم رفتم اما باز هم نمایش داده نمیشه

کسی نمیدونه مشکل از کجاست؟
درست شد ممنون[align=right]
سلام و وقت بخیر یه سوال داشتم
محتویات ارسالی رو با ایکس فرم درست میکنم
اما وقتی سطح دسترسی رو میزارم روی registerd
و تو سایت منو رو باز میکنم درحالیکه لاگین هم شده
ارور 403 میده؟
چطوری این ارور رو رفع کنم من برای کاربر رجیستر شده که لاگین کرده میخام فرم محتویات رو نمایش بدم

با تشکر
سلام خدمت استاتید محترم
من از فرم ساز برزینگ استفاده می کنم و مشکل در خروجی فرم ها دارم
از این افزنه استفاده کردم ولی مشکل با زبان فارسی دارد و به صورت علامت سوال می شود.
لطفا راهنمایی بفرمایید چطوری خروجی بگیرم.

با تشکر
سلام به همه
این افزونه قابلیت اینکه محتویات وارد شده توی فرم رو دریکی از صفحات سایت برای بازدید عموم قرار بدیم داره؟
فرض کنید این فرم توسط یکی از کاربران چند بار با داده های مختلف پر میشه و یکی از صفحات سایت هم مختص نمایش محتویات فرم هاست.با این افزونه محتویات واردشده در فرم ها بصورت تفکیک شده و زیر هم در سایت برای عموم نمایش میده؟
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع