پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: نمایش مطالب سایت به صورت بلاگ با Category Block برای جوملا 1.5
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  1295917367_1_46969ec938.jpg]

سلام و درود
توسط این کامپوننت میتوانید مطالب سایت خود را به صورت بلاگ در موقعیت دلخواه نمایش دهید.این افزونه اولین تصویر و گزیده ای از متن مقالات و تاریخ در ج مقاله را به صورت زیبا و اسکرولی نمایش میدهد و به نظر من که یکی از زیباترین افزونه ها در این باب میباشد و توصیه میکنم دمو این افزونه را حتما مشاهده کنید.
ماژول مورد نیاز نیز با نصب کامپوننت نصب خواهد شد و پس از فعال سازی در موقعیت دلخواه منتشر کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نسخه جديد و بروزرساني شده اين كامپوننت به پيوست اضافه شد و به انجمن كامپونت هاي ترجمه نشده جوملا 1.6 منتقل شد !
تغييرات صورت گرفته در نسخه هاي جديد اضافه شدن پلاگين جهت قرار دادن ماژول اين افزونه در محتوا است !

من ورژن قديمي اين كامپوننت را حذف نكردم (اولين پيوست)چون در نسخه هاي جديد تفاوت هاي بين نسخه رايگان و تجاري موجود مي باشد و البته يادم نيست كه نسخه قبلي هم اين محدوديت ها را داشته يانه ولي ممكن است نداشته باشد و البته نسخه قبلي فقط با جوملا 1.5 سازگار است !
خوبه ولی باید برای فارسی بهینه بشه و راستچین
لینک مرجع