پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کمک در مورد ورود کاربر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من میخوام وقتی روی یکی از گزینه های منوی اصلیم کلیک میکنم، صفحه ورود کاربر رو نمایش بده و کاربر یوزرنیم و پسورد خودش رو وارد کنه و بعد بتونه محتویات مطلب رو مشاهده کنه. یعنی کسی که یوزر و پسورد نداره نتونه محتویات اون صفحه رو ببینه. باید چیکار کنم ؟
باید از منوها گزینه جدید بسازی و از نوع کاربر و زیر مجموعه گزینه ورود رو انتخاب کنید
تمام
دقیقا شما باید از طریق
زیانه منو بر روی main menu یا همان منوی اصلی کلیک کنید بعد بر روی جدید کلیک کنید
بعد بر روی گزینه کاربر کلیک کنید > طرح ثبت نام پیش فرض کلیک کنید ، عنوان را بنویسید ، و ذخیر کنید
به همین راحتی
البته من در تکمیل کلام mal2moh گفتم
اما اینطوری هم مطلب رو میاره و هم فرم ورود کاربر رو !!!!
من میخوام اول ورود کاربر رو نمایش بده بعد اگه درست بود مطلب رو براش نمایش بده
فکر کنم ایراد از نوع اون آیتم منو باشه. نوع آیتم اون گزینه منویی که میخوام وقتی روش کلیک میکنم صفحه ورود رو بیاره چی باید باشه ؟؟
شما دسترسی مطلب را برای اعضا بگذارید
بعد آن منو را درست کنید ، زمانی که کاربر با نام کاربری و پسورد خود وارد سایت شد مطلب برای او نمایش داده می شود ،
شما میتوانید مطالب رو برای اعضا قرار دهید بنحوی که کاربر مقدمه مطلب رو مشاهده کنه و برای دیدن ادامه مطلب مجبور به ورود یا ثبت نام باشه و فکر میکنم این راه بهتر باشه !
آخه این یکی از گزینه های منوی اصلیم هست !!! وقتی که دسترسی رو روی اعضا گذاشتم اون آیتم از منو حذف شد کلا !
میخوام که آیتمش باشه ولی واسه دیدن محتویاتش اول کاربر وارد بشه
درود
از پلاگین محدود کردن ادامه مطلب استفاده کنید.
دوستان مشکلم حل شد
ممنون از همه
روش حل مشكل را براي دوستان قرار دهيد
لینک مرجع