پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: نمایش ماژول به صورت لایت باکسی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

می خواستم بدونم افزونه ای وجود داره که توسط اون بشه یک ماژول رو مثلا ماژول پرداخت آنلاین رو به صورت لایت باکسی نشون داد؟

ممنون میشم راهنماییم کنید
دوستان اگر چنین افزونه ای می شناسن معرفی کنند تا شخصا ترجمه و در انجمن قرار بدم
متوجه منظورتون نشدم .
می خواهید کاری کنید که مثلا کاربر بر روی گزینه پرداخت آنلاین کلیک میکنه صفحه پرداخت بر روی صفحه کنونی به صورت لایت باکس باز بشه ؟
من افزون های لایت باکس دیدم که عکس ها رو نمایش می داد و بعضی از افزونه ها رو ، ولی در مورد اینکه بتونه ماژول بخصوصی را به این صورت در بیاره تا به حال ندیدیم اجازه بدید تا دیگر دوستان هم نظر خودشان را دهند.
البته من اسکریپت و دیده بودم البته به این صورت بود که وقتی بر روی لینک مورد نظر کلیک می کردید یک پنجره که با دستور آی فریم بود اجرا می شد .
یعنی شما ابتدا اسکریپت پرداخت که در یک صفحه دیگر بود با استفاده از دستور آی فریم در صفحه کنونی فراخوانی می کردید و اسکریپت آن را به صورت لایت باکس اجرا می کرد.
Rose
این کار و تست کنید شاید جواب بگیرید من تست نکردم ولی! از یکی از پلاگین ها مربوط به باز شدن مطلب در لایت باکس استفاده کنید، و در مطلبتون از پلاگین نمایش ماژول در مطلب استفاده کنید و ماژول رو در اون جا فرا خوانی کنید.
این به ذهنم رسیده بود ولی شما یه پلاگین لایت باکسی معرفی کنید رایگان منم روش کار کنم

ممنون میشم
لینک مرجع