پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست کامپوننت شمارش تعداد دانلود
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان

می خواستم بدونم از چه کامپوننتی برای شمارش تعداد دفعات دانلود و یا شمارش تعداد دفعات کلیک بر روی لینک دانلود می تونم استفاده کنم البته د رجوملا 1.7 چون لینک ها غیر مستقیم هستند .

ممنون میشم راهنماییم کنید
کامپوننت های دانلود دارای این قابلیت هستند و یا میتونید با استفاده از کامپوننت k2 فایل هاتون رو برای دانلود قرار دهید و میتوانید نمونه جوملا 1.5 آن را در پارس جوم و نمایش دفعات دانلود مشاهده کنید !
جناب گنجی از راهنماییتون سپاسگذارم اگر ممکنه یه کامپوننت دیگه معرفی کنید k2 نسخه فارسی 1.7 رو نداره docman خوبه ولی نسخه جوملا 1.7 نداره و شدیدا به یک کامپوننت برای شمارش تعداد دفعات دانلود نیاز دارم
یه نگاهی به لینک پایین بندازید حتما افزونه مورد نظرت رو پیدا میکنی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کنم فوکا دانلود این قابلیت رو داشته باشه که رایگان هست و نسخه 1.7 آن هم موجوده
خیر در دمو فوکا شمارش نداشت . هنوز نتونستم یک کامپوننت پیدا کنم ..و مشکلم همچنان حل نشده
کامپوننت EDocman این قابلیت رو داره ، خیلی هم برنامه توپی هست با جوملا 1.6 و 1.7 سازگاری کامل رو داره ، بر اساس کامپوننت Docman ساخته شده و از هر نظر فک کنم حالی باشه فقط پولیه ... البته فک نمیکنم زیاد گرون باشه
لینک مرجع