پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: نصب دستی کامپوننت ها
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت دوستان
فرض کنید یه بک آپ از یه جوملا روی سیستم داریم و میخوایم یکی از کامپوننتهایی که روی اون جوملا نصب هست رو ازش کپی بگیریم و بذاریم روی یه جوملای دیگه. اگه همه ماژولها (و هر پارامتری که داره) رو از قسمتهای مختلف جوملای اول کپی کنیم و توی فولدر های مربوطه در جوملای دوم قرار بدیم کافیه؟ یا اینکه باید کارهای دیگه ای هم انجام بشه؟ (من یه پک فروشگاهی جوملا دارم و میخوام کامپوننت ویرچومارت رو از اون کپی کنم و بذارم روی جوملای جدید)

مشکل اصلی اینه که پک فروشگاهی مشکل داره و دائم ERROR میده و کامپوننت ویرچومارت رو هم پیدا نکردم

با تشکر
کار های دیگه هم باید انجام بشه، و باید جداول پایگاه داده مربوطه رو هم با دقت کپی کنید و که یکم کار زمان بریه، شاید اگه دمو بزارید و در مورد ارور توضیح بدید راحت تر این مشکل برطرف بشه.
ممنون
متاسفانه چون روی لوکال کار میکنم دمو ندارم. چند نمونه از خطاها رو در زیر آوردم.
خطا در صفحه مدیریت ماژول :
Warning: Parameter 1 to JHTMLGrid::published() expected to be a reference, value given in C:\wamp\www\joomla\libraries\joomla\html\html.php on line 87

خطا در صفحه مدیریت منو اصلی :
Warning: Parameter 4 to JHTMLMenu::treerecurse() expected to be a reference, value given in C:\wamp\www\kowsarshop\libraries\joomla\html\html.php on line 87

Warning: array_slice() expects parameter 1 to be array, null given in C:\wamp\www\kowsarshop\administrator\components\com_menus\models\list.php on line 143

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in C:\wamp\www\kowsarshop\administrator\components\com_menus\models\list.php on line 147

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in C:\wamp\www\kowsarshop\administrator\components\com_menus\views\list\view.php on line 65

خطا در صفحه مدیریت ویرچومارت :
Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\wamp\www\kowsarshop\administrator\components\com_virtuemart\admin.virtuemart.​php on line 40

و ....

غیر از کپی جداول چه کار دیگه ای هست که باید انجام بشه در ضمن پک فروشگاهی رو از لینک زیر دانلود کردم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون
دوست عزیز
شما اگر پک را در هاست قرار دهید و نصب کنید به احتمال قوی این پیغام نمایش داده نخواهد شد.
شما پک آماده نصب بسازید و در هاست باز کنید اگر مشکل پا بر جا بود در همین پست پیگیر باشید.
با تشکرRose
لینک مرجع