پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: اسلایدر joomslider (فارسی شده)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام !
این هم اولین فارسی سازی من !
برای شروع امیدوارم خوب و راضی کننده باشه !
انتقادات سازنده همیشه منو خوشحال میکنه و باعث پیشرفتم میشه !

قسمت مدیریت فارسی شده :
[تصویر:  download.php?imgf=13228329601.jpg]

دمو افزونه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دانلود :
[attachment=2206]
عكس ها رو از كدوم پوشه بر ميداره؟
اگر نصب شدش رو دارید دسترسی بدید تا بررسی کنم
(۱۷-۹-۱۳۹۰ ۰۸:۰۱ عصر)پیام عمرانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر نصب شدش رو دارید دسترسی بدید تا بررسی کنم

به همین خاطر نصبش نکردم !تو این عکس جایی برای معرفی پوشه تصاویر نیست. من چند تا اسلایدر نصب کردم معمولن همین مشکل رو داشتن که توضیحاتی در مورد پوشه تصاویر وجود نداشت یا اینکه کدم تصاویر رو اسلاید کنه تو کدوم پوشه!.
فکرمیکنم یکی از ضروریات اسلایدرهاست که استفاده کننده باید بدونه عکس از کدوم پوشه اسلاید میشه!
ممنون از بذل توجهتون
در برخی از ماژول ها یک پوشه برای آپلود کردن تصاویر موجود است.
(۱۸-۹-۱۳۹۰ ۰۹:۵۰ عصر)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در برخی از ماژول ها یک پوشه برای آپلود کردن تصاویر موجود است.
ممنون از توجهتون
البته همزمان با معرفی ماژول یا کامپوننت امکانتش رو معرفی می کنن منظور من این بوده که دوست عزیزمون آدرس پوشه تصاویر رو هم معرفی کنن که تا الآن معرفی نکردن
حالا اگه لطف بکنن آدرس پوشه تصاویر رو معرفی کنن ممنون میشم
اسلایدر خیلی جالبی است ولی فارسی سازیش مشکل داره حروف تو توضیحات کامل نمینویسه مثلا میخوامت مینویسه خوامت می و از این قبیل مشکلات موفق باشی
لینک مرجع