پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: نمایندگی رایگان هاستینگ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام خدمت همه دوستان ومدیران عالی (به دلیل اینکه وقتی من یورگیگ رو معرفی کردم مثل جاهای دیگه با هام بد رفتار نکردن)Rose

یک پیشنهاد عالی دارم

کسایی که میخوان مثل یورگیگ هاست رایگان ارائه بدن (به صورت رایگان)

یک دامنه بخرن حتی میتونن از دامنه رایگان tk استفاده کنن (سایت ثبت دامنه رایگان dot.tk است )

بعد به لینک زیر برن و روی گزینه Sign Up NOW! کلیک کنند و دامنه واطلاعات مورد نیاز رو وارد کنند

درصورت هرگونه مشکل به این ادرس بیاید تا مشکل شما رفع بشه

reseller.yourgig.ir

امکانات این نمایندگی مانند امکانات یورگیگ است

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ما خدمات رايگان رو تبليغاتي نميدونيم مگر اينكه كاربران سايت قصد استفاده داشته باشند و موفق به استفاده نشوند ويابامشگل روبرو شوند و اعتراض كنند
چطوری میشه دامنه رایگان گرفت؟؟
من خواستم این کار بکنم ولی نشد
مثلامن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو که الآن میزنم باز آدرس خودم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میاد بالا
(۱۰-۹-۱۳۹۰ ۱۲:۴۵ صبح)mehdirazi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چطوری میشه دامنه رایگان گرفت؟؟
من خواستم این کار بکنم ولی نشد
مثلامن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو که الآن میزنم باز آدرس خودم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میاد بالا
برای اینکه اینجا شلوغ نشه
به این ادرس بیایید

وسوال خودتون رو بپرسید
خوب واسم اینکارو بکنید لطفا ببینم شدنی هست یا نه
چه کاری؟
dns هارو وصل کنم؟
اینم آموزش ساخت دامنه tk
و dns های مورد نیاز
شما باید اول تو tk ثبت نام کنید

وبعد به My Domains>Add a new domain بروید
و دامنه خودتون رو وارد کنید
اگر هم ثبت نام کردید
مطابق شکل dns ها رو وارد کنید

با تشکر
داداش لطفا آموزش و راهنمایی بیشتری بفرما!!!!!
خوب اولا بماند که فقط Reza Ganji عزیز از ما تشکر کرد

دوما بیایید به ادرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوال بپرسید
تا رزمز کار ما همینجوری لو نرهLaugh
شما میتونید توضیحات رو در همین تاپیک بیان کنید و آدرس سایت خود و یا شعار تبلیغاتی خودتون رو در امضاء قرار دهید !
با سلام
خوب دوستان
ابتدا بعد از ساخت دامنه tk (که در بالا توضیح دادم) یا دامنه ir و...
به صورت زیر عمل کنید
ابتدا به این ادرس برو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد مطابق شکل کار هارو انجام بده

صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع