پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست قالب مشابه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و درود به همه دوستان
من دنبال قالب شبیه این سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میگردم اگه کسی سراغ داره راهنمایی کنه ممنون
دوست عزیز من شبیه این قالبی ندیدم ولی چیزی که بیش تر در این سایت خودش رو نشون می ده افزونه های به کار رفته در اون هست و خود قالب با تغییر رنگ و ویرایش های جزئی در قالب های دیگه به راحتی ساخته می شه و قالب پیچیده ای نیست. مثل اسلایدر فلشش که طرح جالبی استفاده کرده.
همونطور که صدرا عزیز گفتند قالب بسیار ساده است
البته با ASP نوشته شده و جوملا نیست ولی خیلی راحت میشه قالبش رو درست کرد
دوستان ممنون از راهنمایی هاتون ولی من میخواهم یک سایت تقریباً شبیه این بسازم قالب،منوها،اسلاید شو و موقعیت هایی شبیه این داشته باشه از چه سیستمی استفاده کنم آیا جوملا چنین قالب و موقعیت هایی داره؟
بله دوست عزيز
ميشه دقيقاً اين سايت رو با جوملا ساخت
كافيه يكم همت كني و در مورد افزونه ها هم تك تك سوال كني
مثلاً منو بار
اسلايدر بالا
اسلايدر پائين
دوستان بهترين گزينه ها رو بهت معرفي خواهند كرد
من با اسلايد ها مشکلی ندارم مشکل من در مورد قالب سایته
آیا قالبی شبیه این هست مثلاً موقعیت لوگو ؛ منوها شبیه این باشه؟
دوست عزیز
شما میتوانید از قالب پیشفرض جوملا هم استفاده کنید
درواقع آنچه که قالب را زیبا کرده افزونه ها هستند که با هم یک قالب شکیل را به وجود می آورند.
شما ابتدا قالب مورد نظر را انتخاب کنید.
سپس ماژول منو جی کوئری را جستجو کنید( برای منو بالا)
برای اسلاید شو هم کلی تو انجمن معرفی شده میتوانید مشابه و حتی زیبا تر از این را با جستجو در انجمن پیدا کنید.
برای تب هم میتوانید یا از پلاگین تب ساز استفاده کنید که میتوانید مطالب را به صورت تب نمایش دهید هم می توانید از تب ساز های دیگر استفاده کنید مانند sptab
و دیگر اسلاید شو ها در انجمن معرفی شدند کافیست جستجو کنید.
تنها کار سخت ادقام کردم این افزونه هاست.
ولی فراموش نکنید که جوملا از قدرت انعطاف پذیری بالایی برخوردار است.
موفق باشیدRose
لینک مرجع