پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: روش راست چین کردن اسکریپت ویدئو آنلاین phpmelody1.6.6
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام میخواستم اگه میشه روش راست چین کردن و فارسی سازی phpmelody1.6.6 رو اگه میشه توضیح بدین و یا اگه کسی فارسی شدشو داره لطفا بزاره.

این لینک دانلود : لینک دانلود به دلیل تجاری بودن حذف شد !

لطفا راهنمایی کنید

و این سایتم فارسی کرده : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
براي فارسي سازي به غير از ترجمه زبان و فارسي سازي قست هاي مختلف مانند تقويم و... بايد قالب اسكريبت رو فارسي كنيد و فارسي سازي قالب ها هم بيشتر توسط ويرايش سي اس اس انجام ميشه.
من فكر ميكنم اين اسكريبت نال شده است و فارسي اون هم درنت موجود است
میتونین بیشتر در موردش توضیح بدین اگه میشه فایلو دانلود کنین یه نگاهی بندازین.

من ترجمه زبانشو تا نصفه کردم ولی نمیدونم باید چطور به قالب اضافه کنم و یا از کجا تعریف کنم که برای انتخاب زبان فارسیم نشون بده.

در ضمن برای راست چین کردنش چیکار کنم.

هر چقدر گشتم فارسیشو پیدا نکردم

لطفا کمک کنید
ابتدا عرض کنم این اسکریپت نال شده است و امنیت کافی رو ندارد !
برای ترجمه هم باید کمی تجربه داشته باشید و اگر کسی بود که باشما همکاری کند بهتر است !
اگر من باشم نسخه اصلی رو خریداری میکنم و بعد استفاده میکنم چون به ریسکش نمی ارزه یک سایت با اسکریپت نال شده راه اندازی کرد !
ترجمه هر اسکریپت هم فرق میکند و در هنگام ترجمه باید دید چه تغییراتی باید انجام داد !
برای قالب باید ببینید که قالب در کدام پوشه قرار داده شده و ساختار قالب های اسکریپت ها کمی با هم فرق میکنند !
برای اضافه کردن زبان هم باید در تنظیمات بگردید و متاسفانه من با این اسکریپت کار نکردم !
دیگر اینکه با جوملا هم میشه همچین سایتی که نمونه قرار دادید راه اندازی کرد !
لینک دانلود به دلیل تجاری بودن حذف شد و تاپیک به بخش مشکلات عمومی منتقل شد !
لینک مرجع